Informacja: spośród powołanych na trybuny został odesłany Vicente Guaita.

Kategoria: Mecze | Twitter | SD skomentuj Skomentuj (6)

KakSoonPatrzę pomoc, myślę: kocham tego gościa!
Bardzo prosze kogos o link, na akademiku mam internet na korbke i nic nie ciagnie, ostatnio ktorys tu z szanownych uzytkownikow zapodal link i smigal pierwszorzednie. Bardzo prosze pomozcie ;)
4. KakSoon08.12.2012; 22:43

jeśli jeszcze nie znalazłeś
5. matys539208.12.2012; 22:53
matys5392Po pierwszej połowie stwierdzam,że jest lepiej niż za Pellegrino.Co prawda mecz jest na słabym poziomie a porównując go do wczesniejszego meczu Valladolid - Real,mam wrażenie,że oglądam Segunde.

Przede wszystkim widać walkę u naszych kopaczy.Brakuje wykonczenia,bo okazje ku temu by strzelić gola były.Słabo ostatnie podania do Soldado dogrywał Feghouli.Za mało ruchliwy jest Piatti.Dobrze prezentuje się nasz środek pola.I nawet Guardado daje radę.Barragan gra na swoim poziomie,choc widać,że chłopak się stara.

Liczę,na podobne zaangażowanie w drugiej połowie(co od czasów przyjścia Unaia było nam obce) i na bramkę np.Valdeza.Skromne 1:0 w debiucie Valverde będzie dobrym wynikiem..
6. k_tronic08.12.2012; 23:38
nie potrafimy wymienić 4 - 5 podań :/ dla starszych kibiców pamiętających lata 99-01 oglądanie dzisiejszej Valenci to katorga :/