Valencia vs. PSV - składy

Dominik Piechota, 08.03.2012; 20:12

Ricardo Costa od pierwszych minut

Poznaliśmy już jedenastki obu ekip! Unai Emery przeprowadził wiele zmian w składzie na pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Europy. Od pierwszych minut spotkanie rozpocznie Ricardo Costa, Parejo czy Pablo Hernandez. Czas ruszyć na podbój europejskich rozgrywek! Oby nadmiar rotacji nie wpłynął negatywnie na grę Los Ches.

Valencia CF: Alves - Barragán, R. Costa, V. Ruiz, Mathieu - Albelda, Parejo - Pablo, Jonas, Piatti - Soldado.

Ławka rezerwowych: Guaita, Rami, Alba, Tino Costa, Feghouli, Bernat, Aduriz.

PSV Eindhoven: Isaksson - Manolev, Marcelo, Derijck, Willems - Hutchinson, Strootman - Labyad, Toivonen, Mertens - Matavz.

Ławka rezerwowych: Tytoń, Bauma, Pieters, Vennegoor, Engelaar, Wijnaldum, Lens.

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich fanów do dyskusji podczas meczu na naszym kanale IRC!

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (15)

1. Cezzi08.03.2012; 20:21
CezziNie wiem czy ktoś już o tym wspominał, ale w razie czego: TRANSMISJA naszych kopaczy na Polsat Sport Extra!

Co do składu- ciekawa obrona, będzie wstyd. ;p
2. dzasta08.03.2012; 20:28
dzastanoo chłopcy taki ładny prezent na dzień kobiet poproszę. Liczę na zwycięstwo. :)
Amunt!
3. bellum08.03.2012; 20:51
Dobrze, ze nie gra Wijnaldum, bo w pre-sezonie ośmieszał naszych strasznie...

Licze na Parejo...
4. matys539208.03.2012; 21:16
matys5392Nasi rzucili się jak hiena na padlinę :D Na razie wygląda to bardzo obiecująco. Brawo Victor Ruiz.
5. Marcel08.03.2012; 21:49
MarcelTo co pisalem po meczu z Granada, jezeli zagramy dobrze z PSV to malo bedzie mnie obchodzilo w jakim stylu zdobylismy te 3 punkty. 3:0 do polowy, cos pieknego :)
6. PrzemVslaw08.03.2012; 21:51
PrzemVslawJest Pięknie.... teraz od 2 połowy poproszę Bernata na Boisko !! Bilabao też wyrównało na 1-1 Cud miód !! niech wywalą MU !! życzę im jak najlepiej !!
AmunT Valencia , Amunt Bilbao !
7. matys539208.03.2012; 21:53
matys5392PSV jest bardzo słabe a my gramy fantastycznie.Taką Valencię można oglądać bez końca! Barragan zdecydowanie najlepszy na boisku!
8. B3rCik08.03.2012; 21:53
No to pięknie. Zarówno Valencia, jak i Bilbao. Oby tak dalej! :))
9. Vicente7308.03.2012; 21:55
Vicente73Czy nikt Ramiemu nie powiedział, że pod własną bramką to się "nie kiwa" tylko wykopuje do przodu???!!! Po cholerę kombinuje i dupą atakuje przeciwnika, mając czas na kopa do przodu???!!! Znowu zaczyna???

Tak poza tym, jest świetnie! :)
10. CheS_9108.03.2012; 21:58
Rami niestety nawykł do takich głupkowatych decyzji, mam nadzieję że Emery mu wpoi do głowy aby się nie cackał tylko walnął lufę do przodu, to samo Alves!
11. ruben12308.03.2012; 21:58
Kurde super wynik dla nas.

Nie wiem jak gramy ale fajnie wygląda 3-0 do przerwy.

Oglądam w hotelu MU- Bilbao. Bilbao gra fenomenalnie. Powinni wygrywać 2 golami. Bielsa - kawał dobrej roboty.
12. DECO8708.03.2012; 22:01
DECO87Hiszpańskie kluby w natarciu! I to jest to. Tylko żeby było na 0 u siebie. Piękny dzień.
13. Vicente7308.03.2012; 22:03
Vicente73@ Ruben - he, he, he... A ja w hotelu Valencię. Recepcjonistka zamieniła w całym hotelu Polsat na Polsat Sport Extra i oglądam sobie naszą fiestę. ;) Może to dobry patent, żeby na dobre mecze jechać przy okazji gdzies w delegację, upewniwszy sie wcześniej, że hotel ma stosowny kanał TV... :)
14. rotten08.03.2012; 22:05
e to być bolesne :)
15. pedro909.03.2012; 12:52
Dwa gole stracone w końcówce, w ciągu kilku minut - wszystko zgodnie z normą. Niestety normą stała się już słaba gra w defensywie. Szczególnie poraziła mnie bezmyślność Mathieu. Jego faul można zaliczyć do kategorii największych absurdów. To była bramka podana PSV na złotej tacy. Mathieu odłączył myślenie, podobnie jak niedawno Banega próbując zatrzymać nogą swoje Audi.

Widziałem tylko 2 połowę. Szczególnie podobał mi się Piatti. Parejo też zrobił niezłe wrażenie. Trzeba pamiętać jednak o tym, że błyszczeliśmy do stanu 4:0 na tle b.słabo dysponowanego przeciwnika. To był cień dawnego PSV.
Nie sądzę, żeby z tak słabym PSV były jakieś większe problemy w rewanżu. Pewnie większe kłopoty będą w niedzielę z Majorką.