Valencia vs. Levante - składy

Dominik Piechota, 19.01.2012; 20:59

Szansa dla Piattiego!

Poznaliśmy obie jedenastki, które wybiegną w lokalnych derbach Walencji! Unai Emery postanowił zastosować rotację i dać szansę kilku graczom. Barragán, Tino Costa i Piatti to zawodnicy, którzy dzisiaj mają wielką szansę, aby w końcu przekonać szkoleniowca do swoich umiejętności.

Valencia CF: Alves - Barragán, Rami, Ruiz, Alba - Albelda, Tino Costa - Pablo Hérnandez, Jonas, Piatti - Soldado.

Ławka rezerwowych: Guaita, Bruno, R. Costa, Topal, Banega, Feghouli, Aduriz.

Levante UD: Keylor - Javi Venta, Ballesteros, Cabral, Juanfran - Iborra, Pallardó, Xavi Torres - Barkero, Koné, Roger.

Ławka rezerwowych: Munua, Nano, Del Horno, Zhar, Higon, Farinos, Jorda.

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich kibiców do dyskusji na naszym kanale IRC!

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (20)

5. dzasta19.01.2012; 21:25
dzastaPiatti w końcu dostał szansę. Ciekawe czy dobrze ją wykorzysta.
Cieszy obecność Tino :D
6. Old Wardrober19.01.2012; 21:27
Mam nadzieję, że Feghouli potem wejdzie. Walczyć to on lubi.

13. dzasta19.01.2012; 21:55
dzastaJonasa też dopadła gorączka ai se tu pego :)
14. KempesVCF19.01.2012; 22:20
KempesVCFPiatti dostał szansę i proszę - bramka... Oby tylko mógł grać dalej
15. MoRisSoN19.01.2012; 22:22
MoRisSoNPięknie. Nie komentując straconej bramki... środek gra świetnie. Piatti gra od pierwszej minuty świetnie... i oby pojawił się w 2 połowie... ;/. Myślę, że Emery w końcu go będzie doceniał. Jeden z najlepszych meczy Bałagana co nie oznacza, że jest znakomity. T.Costa klasa.
16. Marcel19.01.2012; 22:22
MarcelOby Piattiemu nic nie bylo, dalej gra slabo ale moze po tej bramce sie przelamie. Pablo dobra asysta przy bramce na 1:0, przy bramce na 2:0 najpierw mial szczescie ze wogole przeszedl obronce a pozniej pilka trafila do Soldado przy jeszcze wiekszym szczesciu jednak trzeba mu oddac, ze to przez jego podanie wpadla bramka na 2:0. Asysta przy trzeciej bramce to cos pieknego (chyba rowniez autorstwa Pabla). Barragan dzisiaj przyzwoicie, szkoda tej bramki dla Levante bo nie istnieja w tym meczu ale wynik i gra do polowy bardzo cieszy
17. Vicente7319.01.2012; 22:26
Vicente73Do przerwy JEST PIĘKNIE!!!!!!!
Emery - kocham Cię! ;)
18. Marcel19.01.2012; 22:35
MarcelObeszlo sie bez kontuzji :)
19. maciek19.01.2012; 22:37
maciekPablo Hernandez mecz sezonu...3 asysty, jedna piekniejsza od drugiej.

Bardzo dobrze Piatti, piekne otwierajace podanie przy pierwszej bramce i gol...moze to dla niego mecz na przelamanie? Oby mu nic nie bylo.

Fajnie byloby rozstrzygnac kwestie awansu w 1 meczu, ale do tego jeszcze daleka droga. Chociaz z tak rewelacyjną grą mamy szanse:)
20. hypo2119.01.2012; 23:16
hypo21sedziego chyba pohebalo. kartkuje za nic. nie wiem czym sie kieruje? tym, ze valencia przejdzie levante i wykartukja sie podstawowi zawodnicy na barce? zalosne