Występy w reprezentacjach - raport

Bartłomiej Płonka, 18.11.2011; 19:10

Debiutanckie trafienia Jonasa w reprezentacji

Za nami kolejne reprezentacyjne występy piłkarzy Valencii. Bardzo dobre wspomnienia z meczu z Egiptem będzie miał Jonas. Brazylijczyk zdobył dwie pierwsze bramki dla swojego zespołu. Natomiast powodów do zadowolenia nie może mieć Mehmet Topal - Turek nie zagrał ani minuty w meczu z Chorwacją, w dodatku to podopieczni Slavena Bilicia awansowali na EURO 2012.

Diego Alves - golkiper zaliczył dobry występ w drugim reprezentacyjnym meczu. Alves kilka razy wykazał się swoimi umiejętnościami, chociażby tą z 82. minuty, gdzie obronił strzał Kassana. Jego drużyna wygrała z Egiptem 2:0.

Jonas Oliveira – Brazylia triumfowała 2:0, a obydwie bramki zdobył właśnie Jonas. Były to debiutanckie trafienia napastnika Valencii w 28. i 59. minucie spotkania z mistrzami Afryki.

Skrót meczu Brazylia vs Egipt - VCF Video

Adil Rami – stoper po raz kolejny znalazł się w wyjściowej jedenastce Laurenta Blanca i zagrał pełne 90 minut w spotkaniu z Belgią. Trójkolorowi bezbramkowo zremisowali. Spotkanie na Stade de France oglądało 50 tysięcy widzów.

Jérémy Mathieu – mimo tego, że parę dni temu Mathieu zagrał cały mecz z USA (1:0), to w meczu z Belgami Laurent Blanc nie widział dla niego miejsca w podstawowym składzie.

Jordi Alba – lewy obrońca nie pojawił się na placu gry. Hiszpania zremisowała z Kostaryką 2:2, choć do 82. minuty przegrywała 0:2. Bramki na wagę remisu zdobyli Silva i Villa.

Mehmet Topal – turecki pomocnik nie zagrał ani minuty, a jego reprezentacja nie zakwalifikowała się na EURO przegrywając dwumecz z Chorwacją.

Starcie Algierii z Kamerunem odwołano z powodu strajku piłkarzy reprezentacji Kamerunu. Stracił na tym Sofiane Feghouli, który liczył na kolejny występ w narodowym trykocie.

Kategoria: Reprezentacje | Własne skomentuj Skomentuj (1)