Levante vs. Valencia - składy

Arkadiusz Bryzik, 05.11.2011; 22:17

Powrót Aduriza

Przed chwilą rozpoczął się ostatni sobotni mecz 11. kolejki Primera División. Valencia na wyjeździe walczy o trzy punkty z Levante, które w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Poniżej prezentujemy składy obu drużyn.

Levante: Munúa; Javi Venta, Nano, Ballesteros, Juanfran; Iborra, Xavi Torres; Juanlu, Barkero, Valdo; Koné.

Valencia: Guaita; Bruno, Rami, V. Ruiz, Mathieu; Feghouli, Albelda, T. Costa, J. Alba; Adúriz, Soldado.

Wszystkich kibiców jak zawsze zapraszamy na nasz kanał IRC.

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (21)

1. Fuh05.11.2011; 22:40
FuhSpalony ktorego nie bylo, karny byl, a sedzia daje wolny, no kpina jakas. 3-0 powinno byc! Dobrze gramy, jak nie bedzie 3 pkt to bedzie przekret wszechczasow.
2. Marcel05.11.2011; 22:42
MarcelHmm a co sie stalo Bruno? Bo nie ogladalem poczatku a widze, ze zostal zmieniony za Barragana
3. albiol8605.11.2011; 22:49
Było starcie i doznał jakiejś kontuzji... a ten jego zmiennik to nie ciekawie gra :/
4. Ever05.11.2011; 22:50
EverUraz, ostre wejście w nogi na naszego prawego obrońcę. Trochę pokulał, ale po 5 minutach opuścił boisko. Strasznie irytuje sędzia! Kiedykolwiek Aduriz czy Feghouli zastawią się z piłką i zostaną sfaulowani to sędzia pozwala grać dalej, sytuacje powtarzają się notorycznie. Gdy podobnie jest z drugiej strony to sędzia jednak gwiżdże, w identycznych sytuacjach.
5. Zakkusu05.11.2011; 22:50
Jakiś uraz.
A tak przy okazji to od kiedy my z Levante się tak nie lubimy? W tle wciąż jakieś przyśpiewki i aż nie wiem czy to nasze czy na nas :O
6. Marcel05.11.2011; 22:54
MarcelOkej, dzieki wszystkim za informacje. Pozostaje miec nadzieje, ze nie bedzie wiecej kontuzji skoro tak ostro graja i , ze 3 punkty beda Nasze :)
7. Fuh05.11.2011; 22:57
FuhZakkusu, a kiedy sie lubilismy?
8. dzasta05.11.2011; 23:06
dzastaTego mi brakowało :D
9. Marcel05.11.2011; 23:08
MarcelNo, to chyba mozna byc spokojnym juz o wynik :D I wraca Costa jakiego pamietamy :)
10. Zakkusu05.11.2011; 23:12
Fuh, no może nie lubiliśmy, ale stosunki aż tak napięte nie były chyba. Mieliśmy mieć wspólny stadion, i jakiś wielkich kos po meczach nigdy nie było.
11. woker18205.11.2011; 23:22
woker182Ja jakoś z poprzednich meczów gwizdów i tym podobnych zachowań nie pamiętam. Jeżeli wcześniej stosunków obu klubów nie można było nazwać pozytywnymi, to chociaż na pewno neutralnymi.
12. matys539205.11.2011; 23:26
matys5392Feghouli Man of the match!
13. Ever05.11.2011; 23:30
EverDla mnie jednak Costa, w porównaniu do Tino z początku sezonu to jest to zupełnie nowy gracz! Tak jak obiecał we wywiadzie, tak czyni! :)
14. tedex05.11.2011; 23:33
tedexno feghouli co robi to spektakl
15. RomanxxxD05.11.2011; 23:34
RomanxxxDmatys5392 czemu tak twierdzisz moze nie ogladałes meczu od poczatku tylko zobczyłes jego jedna akcje i to jeszcze nie wykonczona a juz man of the match -_-

P.S nie moge juz pisac na shoutbox bo wyczerpałem limit 60 na godz xDD
16. Qnick198605.11.2011; 23:34
Qnick1986Widzę, że na shout-cie ludzie narzekają na brak transmisji, a tam już nie wrzucę.

Po angielsku, ale nie tnie;)
17. dzasta05.11.2011; 23:36
dzastaWielkie dzięki za transmisję Qnick. :)
18. Qnick198605.11.2011; 23:40
Qnick1986no problem dzasta;) średnia ta transmisja, ale już na te 10 min ostatnie ujdzie:)
19. RomanxxxD05.11.2011; 23:40
macie po polsku :)
20. Marcel05.11.2011; 23:44
MarcelZawodnicy Levante wyraznie podraznieni strata 3ciego miejsca. Pablo gra zaledwie 5 minut i zaliczyl 1 przechwyt i 4 straty
21. Mauser05.11.2011; 23:45
Haha Pablo jest swietny, gra od paru minut a juz zdalzyl podac 3 razy niecelnie i stracic raz pilke :D