VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jurado: "Nie ma faworyta"

Arkadiusz Bryzik, 18.12.2010; 13:09

Piłkarze Schalke o Valencii

Jose Manuel Jurado - piłkarz Schalke - stwierdził, że w meczu pomiędzy Schalke a Valencią nie będzie faworyta. Zdaniem Hiszpana w takim meczu może zdarzyć się wszystko. W podobnym tonie wypowiadał się Raul Gonzalez.

"Ten mecz nie ma faworyta. Valencia ma wspaniały skład, imponującą siłę ataku. Mecz z nimi będzie stał na wysokim poziomie" - stwierdził Jurado. Były piłkarz Atletico dodał również, iż nieistotne jest, że pierwszy mecz zostanie rozegrany na Mestalla: "Na takim etapie rozgrywek nieważne jest, gdzie rozgrywany jest mecz. Silny zespół musi umieć grać zarówno u siebie, jak i na wyjazdach".

Raul Gonzalez zaznaczył, że bardzo cieszy się z powrotu do Hiszpanii, gdzie spędził większość swojej profesjonalnej kariery: "Mecz będzie wyrównany, Valencia to świetny zespół. Cieszy mnie perspektywa powrotu na hiszpańskie boiska. Mestalla to piękny stadion, panuje tam wspaniała atmosfera. Grałem tam wiele razy, zarówno w barwach Realu, jak i reprezentacji Hiszpanii i mam dobre wspomnienia".

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF18.12.2010; 13:16
Adrian_VcFWg buckmacherow my jestesmy faworytami dwumeczu a juz napewno pierwszego meczu na Mestalla gdzie kurs na VcF wynosi 1.75 a schalke 4.75 (bwin.com)
2. El_Duderino18.12.2010; 13:40
El_DuderinoAno Raúl lubi nasz stadion. Pierwszą bramkę w kadrze strzelił na Mestalla. Potem dołożył jeszcze 6. Co prawda 4 z nich strzelił w jednym meczu z San Marino, ale jednak strzelił.
3. El_Duderino18.12.2010; 13:42
El_DuderinoPoprawka, nie San Marino a Austrii wbił te cztery bramki na Mestalla.