VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guaita: "Za każdym razem czuję się lepiej"

Kamil Guziak, 08.12.2010; 15:28

Portero po meczu z United

Pełniący w ostatnim czasie rolę etatowego bramkarza Valencii Guaita, znów ratuje zespół przed porażką. Jak sam przyznaje jest zadowolony ze swojego występu, jednak żałuje straconej bramki, która pozbawiła drużynę zwycięstwa w grupie.

Vicente Guaita to niekwestionowany bohater i jeden z głównych aktorów wczorajszej potyczki na Old Trafford. To już drugie z rzędu spotkanie z rywalem z najwyższej półki (poprzednio z Realem Madryt - przyp. red.), w którym Guaita był niemal nie do zatrzymania. Wszystko to sprawia, że młody bramkarz Valencii jest bardzo szczęśliwy i jak sam mówi: "Jest coraz lepiej". Odnosząc się do straconej bramki powiedział: "My bramkarze zawsze staramy się zachować czyste konto, jednak nie jest to łatwe zadanie. Szkoda, że i tym razem się to nie udało, jestem troszkę zniesmaczony" - powiedział.

"Z Bernabéu wróciliśmy bez punktów, z Manchesteru przywieźliśmy jeden punkt, czego dokonanie nie było łatwe" - dodał bramkarz, odnosząc się do dyspozycji drużyny w ostatnich meczach.

Kalendarz ligowy na najbliższe spotkania nie wydaje się być trudny, inaczej sytuacja wygląda biorąc pod uwagę fazę pucharową Ligi Mistrzów, gdyż jak przyznaje Guaita: "Każdy potencjalny rywal, na którego możemy trafić będzie niebezpieczny, a spotkania z nimi będą dla nas bardzo ciężkie. Aby uniknąć najsilniejszych drużyn musielibyśmy zająć pierwsze miejsce w grupie, ale tak się nie stało, dlatego będziemy walczyć".

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. mariusz289308.12.2010; 15:33
mariusz2893Już nawet nie ma co dodawać. Jego gra we wczorajszym meczu mówi sama za siebie!
Brawo Guaita! Oby tak dalej :)
2. Maciek_198508.12.2010; 16:02
Maciek_1985Meczu nie oglądałem, ale widziałem skrót to naprawdę chłopak pokazał że potrafi bronić. Jak tak dalej pójdzie to Cesar będzie miał godnego następce i może spokojnie odejść na emeryturę a Moya znowu będzie grzał ławkę.

AMUNT
3. caldinho08.12.2010; 20:54
caldinhoMyślę, że Guaita powinien bronić cały czas do pierwszego klopsa. Chociaż z drugiej strony jak przypomnę sobie co wyprawiał Cesar... Ciężki wybór. Ale cała ta sytuacja przypomina mi jak Tim Wiese wskoczył do bramki Werderu za Andreasa Reinke no i... już w niej pozostał.
4. KilyVCF09.12.2010; 01:58
KilyVCFW finale LM za fantastycznie broniącego kontuzjowanego Cesara wskoczył do bramki Realu pewien młodzieniec i też już w niej pozostał .. :)

PS> Wychodzi teraz jak nieprzemyślanym wydatkiem było to 5 baniek za Moyę ..
5. caldinho09.12.2010; 11:05
caldinhoKupić Moyię za 5, sprzedać Fernandesa za 4 - mądre? Co z tego, że pierwsze zdarzenie to przeszłość, a drugie może mieć wkrótce miejsce.
6. Gondziasz09.12.2010; 20:28
GondziaszGuaita na prawdę pokazał się z dobrej strony w tych dwóch meczach , juz z Realem mi się spodobała jego gra a to jak grał z MU :) Bardzo dobre występy oby tak dalej :) Powodzenia mu życzę :)