VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nie tylko o prestiż

Krzysztof Kosowski, 06.12.2010; 22:15

Przed meczem LM

Mimo, że zarówno Manchester United jak i Valencia zapewniły już sobie udział w kolejnej rundzie Ligi Mistrzów, obie strony zapowiadają, że interesuje je wyłącznie wygrana. Stawką pojedynku jest pierwsze miejsce w grupie C.

Wtorkowy pojedynek na Old Trafford zadecyduje o tym, która z ekip wygra grupę. Będzie to miało znaczenie podczas losowania par 1/8 finału Ligi Mistrzów, w której zwycięzcy grup będą walczyć z drużynami, które awansowały z drugiego miejsca. Żeby zakończyć fazę grupową przed MU piłkarze Los Ches muszą to spotkanie wygrać.

Trener Valencii, Unai Emery podkreśla, że w najważniejsze zadanie na tym etapie rozgrywek, jakim był awans do następnej rundy, zostało już wykonane. Teraz można osiągnąć cel drugorzędny – czyli zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Bask dodaje, że to spotkanie będzie wielką próbą dla jego zespołu, przed następnymi meczami LM.

Również Alex Ferguson nie zamierza bronić korzystnego dla Anglików remisu i wszystko wskazuje na to, że przeciwko Nietoperzom pośle najsilniejszy skład. Poza kontuzjowanym Michaelem Owenem będzie miał on do dyspozycji najprawdopodobniej wszystkich zawodników. Podczas poniedziałkowej porannej sesji treningowej Patrice Evra i Paul Scholes trenowali indywidualnie, a Jonny Evans opuścił zajęcia, jednak występ żadnego w wcześniej wymienionych nie jest zagrożony.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. mucha002906.12.2010; 22:26
mucha0029 Zapowiada się bardzo ciekawy meczyk...
Szkoda że nie będzie Ximo i Fernandesa. Pewnie na prawej flance wyjdzie Pablo... :0
2. benji06.12.2010; 23:20
benjiTakie tam "tere fere".
Wiadomo, że Valencianistas w kościach będą mieć jeszcze mecz z Realem i na żadne fajerwerki nie ma co liczyć.
A MU mimo wszystkich swoich słabości w tym sezonie to chyba zbyt doświadczona ekipa, żeby na własnym terenie polec. Nie mniej remis bramkowy będzie jak najbardziej przyzwoitym rezultatem.