VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Llorente krytykuje sędziego

Piotr Świca, 05.12.2010; 13:21

Prezydent Valencii o wczorajszym meczu

Manuel Llorente publicznie podważył decyzje sędziego. Według niego, arbiter wypaczył wynik spotkania, usuwając z boiska Davida Albeldę oraz popełniając szereg błędów zarówno na niekorzyść Valencii.

"Wyjeżdżałem z Madrytu bardzo podenerwowany i zniesmaczony. Moja drużyna dzielnie walczyła z gospodarzami, ale wtedy do akcji wkroczył Miguel Ángel Pérez Lasa. Jeżeli usunął z boiska Albeldę, to samo powinien zrobić chociażby z Diarrą."- powiedział Llorente.

"Valencia była karana za rzekome przewinienia każdej formacji"- dodał prezydent Nietoperzy.

Llorente przywołał wspomnienia o czasach, w których to Valencia była jedną z dominujących drużyn w Europie. "Wtedy nie do pomyślenia były takie sytuacje. Obecnie zawsze karze się słabszego, zwłaszcza wtedy, kiedy ten lepszy nie może sobie poradzić. Wczoraj było to widać gołym okiem."- zakończył prezydent.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Marcel05.12.2010; 13:38
MarcelNiestety ma racje.. od dobrych kilku lat Barcelona i Real sa okropnie forowane w lidze hiszpanskiej
2. Bartees05.12.2010; 17:27
BarteesDokładnie, mało tego nic nie robią z tym sędziowaniem i tego typu sędziami, wcale się nie dziwię że uważają Angielską ligę za najlepsza ponieważ tam nawet jest wyższy poziom sędziowania, a sędziowie za swe okropny pomyłki są karani a może bardziej degradowani do ligi niżej...