Saragossa - Valencia 3:0

Lizzy, 27.03.2010; 21:44

Zigic w ataku

Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie w ramach 29. kolejki La Liga - Real Saragossa vs Valencia CF. Pod nieobecność najskuteczniejszego zawodnika Los Ches - Davida Villi, jego miejsce zajmie Nikola Zigic. W składzie pojawił się Joaquin, który zastąpi Davida Silvę - Hiszpan nabawił się urazu podczas treningu.

Valencia przegrała 0:3 po bramkach Diogo, Arizmendiego i Jarosika... W ostatnich sekundach pierwszej połowy drugą żółtą kartkę otrzymał Nicola Zigic.

Real Saragossa:

Valencia CF:

Wszystkich fanów zapraszamy na nasz kanał IRC, dostępny przez bramkę www, a także za pośrednictwem klientów. Sieć: Quakenet, kanał: Valencia_CF. Na naszym forum znajdują się poradniki do skonfigurowania klientów IRCa.

Kategoria: Mecze | skomentuj Skomentuj (29)

1. LSW27.03.2010; 21:51
LSWNie wiem czy nie zagrają Ximo i Pablo na skrzydłach, a Mata w środku. Jak myślicie?
2. umbrella27.03.2010; 21:56
umbrellaFajnie, Zigic w podstawie. Ciekawy skład z Ximo w środku.
3. Lizzy27.03.2010; 21:58
LSW, właśnie miałem przy tym kłopot. Pamiętam ten mecz z Mallorcą, kiedy Silva przez kontuzję był zmuszony zejść, w jego miejsce wszedł Ximo. Kilkakrotnie Emery pod nieobecność El Mago ustawiał linię pomocy następująco:
Mata-Joaquin-Pablo.
Jest to też trochę moja wizja, zobaczy się podczas meczu to najwyżej poprawię :)
4. kupis8927.03.2010; 21:59
kupis89ma ktos link do transmisji???;p;p
5. Fuh27.03.2010; 22:03
FuhWg Espn Deportes to Mata jest na srodku, Pablo na lewej, a Joaquin po prawej ;) Szkoda, ze Chori na lawie, milo ze Joaquin kapitanem ;)
10. ddd27.03.2010; 22:32
Czyżby sędzia znowu planował wyrzucić Alexisa z boiska...
11. ddd27.03.2010; 22:43
No i dupa... ;/
12. Lolek27.03.2010; 22:50
LolekHehe... No, to po meczu ;)
13. Fuh27.03.2010; 22:51
FuhKoniec kariery Zigica w Valenci ^^ Porazka, dobrze, ze choc troche tej przewagi jest i ze Mallorca przegrala ;)
14. Mistic27.03.2010; 22:52
MisticŁadny prezent od Nikoli do szatni . Tracenie 6 punktowej przewagi nad 4 miejscem czas zacząć .
15. arrr27.03.2010; 22:53
arrrZigic "powinien zostać sprzedany w lecie" - tyle o jego grze i zachowaniu na boisku w dziesiejszym meczu.
Całkiem wyrównany mecz, Saragossa gra szybką piłkę, ostra gra i wysoki presing.
W 10 będzie ciężko ;/
16. Peńa27.03.2010; 22:54
Brawo Zigic! zawsze wierzyłem w niego że będzie godnie zastępował Ville a tu taki numer... Przecież to była głupota.
17. michal1101406227.03.2010; 22:54
michal11014062zigic to głupek jest, nawet faulować nie potrafi, bo zaraz łapie czerwień ;/
bezmózg drewniany.
mam przeczucie, że w drugiej połówce kolega alexis nie zechce być gorszy od nikoli i ukąsi czerwoną, w końcu dawno nie graliśmy 9...

silva niech wejdzie za joaquina i ktokolwiek za alexisa, moze uda sięwyrównać, a przy dobrych wiatrach może i wygrać skromnie 2-1.
18. umbrella27.03.2010; 22:55
umbrellaJedna bramka może wpaść i będzie remis, zakładając, że już nic nie stracimy. Może Emery zmotywuje zespół w szatni.
19. stoichkov8127.03.2010; 22:59
Sędzia nieźle rzeźbi, oprócz Zigica, Alexis( ładnie chłopak zakręcony jak makowiec na święta, żeby tylko błędnika nie uszkodził:P ) powinien wcześniej wylecieć, no i ten ewidentny karny na Suazo! Nie wiem jak mógł tego nie gwizdnąć, naprawdę! Sędziowie w Hiszpanii to jedna wielka zakała, jak nie wiedzą co robić to najlepiej sypnąć 3 kartki naraz i sprawa załatwiona, przecież panuje nad sytuacją, ha ha. Zigic postanowił pokazać Marchenie, że jednak dostanie "głupsze" czerwo, swoją drogą ta kartka to tylko wzmocnienie dla drużyny Valencii:)
20. pedro927.03.2010; 23:00
Zigicowi odebrało rozum. Mógł strzelić 2 bramki a ustrzelił 2 żółte i czerwoną kartkę za absurdalnie głupie zachowanie.
Prawie cała 1-sza połowa była niezła, ale w końcówce Saragossa przycisnęła i niestety zdobyła gola. Chyba po meczu, bo wpuszczanie Silvy w takiej sytuacji nie ma sensu.
Liczę jutro na Villareal.
21. matys539227.03.2010; 23:05
matys5392Zigić miał kilka naprawde swietnych sytuacji w ktorych do zdobycia gola zabraklo doslownie centymetrów. Pierwsza kartka za glupotę o drugiej mozna powiedziec to samo..... brak słow do zachowania Nikoli. Ale przynajmniej po kilku meczach przerwy Valencia wraca do tego do czego wszystkich przyzwyczaiła-jedna czerwona kartka musi byc!
Z nadzieją na kozystny wynik w drugiej polowie!
22. Mistic27.03.2010; 23:23
MisticJak nam Javier ' The Wooden Terrorist ' Arizmendi bramki strzela to jest naprawdę źle. Po meczu było już w 45 min.
23. Fuh27.03.2010; 23:23
FuhJuz nawet Drewniak nad Drewniaki Javier nam wsadza. Co sie dzieje ^^
24. Kanius27.03.2010; 23:23
KaniusNo i proszę, Arizmendi nas pogrąża. Nie wiem co się dzieje w naszym zespole, ale trener nie panuje nad sytuacją jeśli chodzi o kartki. Przecież to przez nie tak zawalamy mecze. Dobrze, że Mallorca przegrała i liczę jutro na porażkę Sevilli, lecz nasza nierówna forma nie jest optymistyczna. Taki zespół jak Valencia powinien spokojnie pokonywać zespoły ze środka tabeli nawet na wyjeździe, a tymczasem często się poddajemy.
25. Kamil27.03.2010; 23:25
KamilNasz dawno zadodnik. teraz trzeba liczyć na remis lub porażke Sevilli i bedzie 6 pkt przewagi
26. Ashkan27.03.2010; 23:32
Tak będzie wyglądała Valencia jeśli sprzedamy Ville i Silve ... smutne .
27. Lolek27.03.2010; 23:36
LolekEmery, żegnaj ;*
28. MD27.03.2010; 23:37
to w takich meczach widac co jest wart trener a nasz dzis nic nie pokazal
1. zła taktyka, jak mozna wystawic wysokiego napastnika i nie dac mu nikogo do kogo moglby te pilki zgrywac
2. zero! zero ! reakcji po stracie zawodnika
mamy odrabiac pilke a on gra bez nominalnego napastnika pilka idzie do srodka pola a dalej nikogo nie ma
3. po przerwie zamiast polepszyc gre pogorszyli ja co on zamiast ich opieprzyc dal melisy ??
29. Bobo27.03.2010; 23:44
Bobogenialne zmiany -_-' mam na myśli minuty, w których zostały przeprowadzone...ehh ręce opadają.