Znamy 18-stkę piłkarzy desygnowanych na rewanżowe starcie z Club Brugge. Na ławce Nietoperzy znajdzie się dwóch wychowanków klubu – Lillo oraz Michel. Emery nie będzie mógł skorzystać z usług Domingueza, zawieszonego za czerwoną kartkę Silvy, a także kontuzjowanych Bruno, Mathieu, Davida Navarro, Jordiego Alby i Vicente.

Bramkarze: César, Moyà

Obrońcy: Miguel, Lillo, Alexis, Marchena, Maduro, Dealbert

Pomocnicy: Albelda, Baraja, Fernandes, Pablo, Joaquin, Ever, Michel

Napastnicy: Mata, Zigic, Villa

Początek meczu z belgijskim zespołem już dziś o godzinie 21:05. W pierwszym spotkaniu rywale zwyciężyli 1:0.

Następny trening drużyny zaplanowano na piątek 26 lutego, na godzinę 11:00.

Kategoria: Mecze | Superdeporte skomentuj Skomentuj (16)

1. bialy_wilk25.02.2010; 17:15
awansujemy-innej mozliwosci nie ma
2. VooDoo25.02.2010; 17:37
VooDoopo co dalej jest sonda obliperach i twiterach skoro i tak juz jest Blip ?

3. phoxx25.02.2010; 17:41
Jest jakiś mecz LE dziś w tv? wcześniej był Liverpool.
4. bialy_wilk25.02.2010; 17:44
Juventus-Ajax
5. wk25.02.2010; 17:48
wkVooDoo, jest Twitter, a nie Blip. To niby mają byc tak jakby "testy" by pokazać, jak to ma działać. Być może gdy pomysł się ostatecznie nie spodoba, Twitter zostanie usunięty.

Co do meczu. Jeżeli wyjdziemy w optymalnym składzie, mam nadzieję, że gładko 3:0 możemy wygrać.
6. wk25.02.2010; 17:52
wkZapomniałem dodać.
Mecz do obejrzenia na kanale Polsat Futbol.
7. Flaku25.02.2010; 17:58
ile musimy wygrać żeby awansować 2:0 ??
8. wk25.02.2010; 18:04
wkMusimy wygrać różnicą dwóch bramek, bądź wygrać 1:0, a wtedy rozegrana będzie dogrywka.
9. Flaku25.02.2010; 18:56
rozumiem 2:0 = zwycięstwo 1:0 = dogrywka, a przy stanie 2:1 musi być 4:1... taa mam nadzieję, że się nie potkniemy.Bo będzie to kompromitacja
10. wk25.02.2010; 19:01
wkFlaku, wystarczy 3:1.
11. Villa5425.02.2010; 19:08
Villa54Wszystkie mecze LE są do obejrzenia na kanałach Polsat Futbol
12. wk25.02.2010; 19:14
wkVilla54, niestety, wbrew ich zapowiedziom, nie wszystkie...
13. Fuh25.02.2010; 19:16
FuhNie potrafie zrozumiec ludzi, ktorzy nie potrafia sami powiediec, jaki musi byc wynik by awansowac. Jak glupim trzeba byc, by tego nie wiedziec? :(
14. dawid725.02.2010; 19:18
dawid7Byle awansowac nie ważne w jakim stylu:)
15. Flaku25.02.2010; 20:05
Fuh stop whine... <<Żałość>>
16. wk25.02.2010; 20:32
wkFuh, nie wszyscy łapią niektóre rzeczy "w lot" jak Ty. A w tym miejscu Flaku miał prawo jak najbardziej o to zapytać.