Wypożyczeni: raport

Lolek, 21.10.2009; 22:05

17 i 18 października grali piłkarze wypożyczeni z Valencii do innych klubów. Oto krótki raport, przedstawiający ich poczynania na iberyjskich boiskach.

Bramkarze:

Renan Brito (Xerez CD) - zagrał cały mecz w wygranym 2:1 pojedynku przeciwko Villareal. Warto zaznaczyć, że Brazylijczyk był jedną z wyróżniających się postaci spotkania.

Vicente Guaita (Recreativo Huelva) - wyszedł w wyjściowej "11" i grał całe spotkanie w wygranym 2:0 meczu z Las Palmas.

Obrońcy:

Jaume Costa (Cádiz CF) - nie grał w zremisowanym 2:2 meczu przeciwko Rayo Vallecano.

David Lombán (UD Salamanca) - grał 90 minut w wygranym spotkaniu z SD Huesca. Wynik: 2:1.

Ximo Navarro (Elche CF) - rozegrał pełne 90 minut w meczu z Albacete. Powrócił po kontuzji, dostał dodatkowo żółtą kartkę.

Pomocnicy:

Ángel Montoro (Real Unión) - jego zespół przegrał 1:2 z Villareal B, a Montoro zszedł z boiska w 62. minucie na rzecz Aitora Sanza.

Aarón Ñíguez (Celta Vigo) - zagrał 90 minut w meczu z Cartageną, wyróżnił się zapracowaniem na żółty kartonik.

Stephen "Sunny" Sunday (Real Betis) - zmieniony w 73. minucie przez Capiego w przegranym pojedynku z CD Castellón.

Hugo Viana (Sporting Braga) - jego zespół wygrał ze Sportingiem Covilhã 1:0 w Pucharze Portugalii, a zawodnik został zmieniony w 90. minucie przez Angelo Peña.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (9)