Valencia - Genoa: 3:2!

Ulesław, 01.10.2009; 21:58

Przed chwilą skończyła się pierwsza połowa meczu pomiędzy Valencią a Genoą. Na 3 minuty przed końcem połowy, bramkę dla swego zespołu zdobył Floccari. Włoski napastnik wykorzystał podanie głową partnera i dokładając nogę, posłał piłkę nad zaskoczonym Cezarem.

Składy obydwu zespołów:

VALENCIA: César, Mathieu, Miguel, David Navarro, Dealbert, Banega, Albelda, Mata, Silva, Pablo Hernández i Zigic

GENOA: Amelia, Papastathopoulos, Moretti, Bochetti, Kharja, Zapater, Mesto, Modesto, Fioccari, Palladino i Tomovic.

Jak zwykle, wszystkich kibiców Valencii zapraszamy na nasz kanał IRC, gdzie wspólnym kibicowaniem będziemy próbowali odmienić losy spotkania.

Amunt Valencia!

Losy spotkania zostały odmienione. W 52 minucie Silva, a cztery minuty później Zigic i było już 2-1. W 64 minucie Khajra wykorzystał rzut karny po faulu Jeremy'ego Mathieu, a wynik spotkania, również z rzutu karnego, wykorzystał sam faulowany, David Villa.

Mecz mógł skończyć się dużo wyższym wynikiem - w drugiej połowie piłkarze Valencii wypracowali i zmarnowali niezliczoną ilość znakomitych okazji. Rywale również się starali, ale nie byli aż tak kreatywni. I aż tak nieskuteczni.

Drugie spotkanie grupy B, Slavia Praga - Lille, skończył się okazałym zwycięstwem Francuzów, 4-1.

Kategoria: Ogólne | skomentuj Skomentuj (17)