Mallorca - Valencia (składy)

Dzidek, 25.01.2009; 17:07

O godzinie 17:00 spotkaniem z Realem Mallorca na Ono Estadi Valencia rozpoczęła rewanżową rundę sezonu 08/09 ligi hiszpańskiej. Poniżej zamieszczamy jedenastki, jakie zostały wytypowane przez szkoleniowców obu zespołów.

Tradycyjnie, spotykamy się na kanale IRC polskich fanów Valencii #Valencia_CF w sieci Quakenet.org, dostępnym także dzięki naszej bramce www <--> irc.

Mallorca: Aouate, Scaloni, David Navarro, Nunes, Corrales, Martí, Mario Suárez, Varela, Jurado, Arango i Aduriz

Valencia: Guaita, Miguel, Maduro, Albiol, Del Horno, Marchena, Edu, Pablo Hernández, Mata, Silva i Morientes.

Kategoria: Mecze | Marca skomentuj Skomentuj (20)

1. fundmental25.01.2009; 17:09
macie linka??? nigdzie nie mogę znaleźć nigdzie
2. kotecek8825.01.2009; 17:11
3. morientes1825.01.2009; 17:15
juz valencia daje dupy bravo oby tak dalej :*
4. kotecek8825.01.2009; 17:20
kotecek88morientes18 ale morientes gra tak jak mialo byc ;)
5. bialy_wilk25.01.2009; 17:21
niestety przegrywamy
nie podoba mi sie sklad w jakim gramy
6. macio2125.01.2009; 17:43
macio21czy emery oszczedza piłkarzy na puchar hiszpanii?jak tak to straszny pacan..
7. kotecek8825.01.2009; 17:44
kotecek88haha to juz sie smieszne robi powoli ;]
8. bialy_wilk25.01.2009; 17:44
to juz dwa do zera
nie przepraszam 3 do zera
9. matiz9425.01.2009; 17:45
No kurwa patrzę i nie wierzę. 0:3? Boże widzisz i nie grzmisz?

A Głaita to chyba się Borubara w meczu z Azerbejdżanem naoglądał.
10. hypo2125.01.2009; 17:50
hypo21wszyscy leja mallorce, mallorca leje nas. wstyd to najlagodniej jak da sie to okreslic
11. SinDweLLer25.01.2009; 17:50
Ta a rok zaczal sie tak dobrze -.-
12. macio2125.01.2009; 17:51
macio21niech teraz dobrego cos zrobi,i chociaz carleto wpusci,zobaze jak gra,noi vicente,zeby choc jedna bramke strzelic.no ale pewnie wpusci go w 85 minucie;p
13. Kanius25.01.2009; 17:52
KaniusNie wiem co powiedzieć...
14. Fuh25.01.2009; 17:52
FuhWstyd to malo powiedzane, nie da sie tego opisac co oni graja, jak tak maja zamiar grac to puchar uefa za rok bedzie sukcesem...
15. Mistic25.01.2009; 17:53
MisticKtoś coś mówił, że bez Villi sobie poradzimy ;)
16. pedro125.01.2009; 17:53
Mallorca nie wygrała meczu od 3 miesięcy, a tu po I połowie prowadzi zupełnie zasłużenie 3:0. Po prostu żenada. zenująco grają wszyscy bez wyjątku, z Silvą i Matą na czele.
17. hypo2125.01.2009; 17:56
hypo21Valencia grała w 1 polowie tak, jakby wiedzieli, ze tak czy siak 3 pkt beda, jakby ktos ich zapewnil o nich przed meczem. A tu tzreba je wywalczyc, Mallorca zagrala juz ostatnio poprawny mecz, a teraz dodatkowo gra u siebie. Jak widac, mozna sie zmotywowac, tylko chyba nie kazdy(Valencia) chce. Bo jak to inaczej sobie tlumaczyc?
18. GazdziorekVCF25.01.2009; 18:02
GazdziorekVCFNie wierze wlasny oczom 3:0 ;o
jak to sie stalo?? ;o ;o ;o
19. Mistic25.01.2009; 18:02
MisticNie ma Joaquina, nie ma Villi, nie ma Valencii, smutne ale prawdziwe... Moro to juz nie to co kiedyś i chyba czas sie z nim pożegnać ;] to samo tyczy sie Angulo.
20. GazdziorekVCF25.01.2009; 18:02
GazdziorekVCFi 3:0 to do przerwy i jeszcze koles hattricka strzelil no ladnie ;/