VCF Mestalla - Atlético Baleares 1:2

Dzidek, 28.10.2008; 17:57
Valencia Mestalla nie sprostała na własnym terenie Atlético Baleares, przegrywając w spotkaniu 10. kolejki Segunda B 1:2. Gospodarze byli zmuszeni grać bez zawieszonego za kartki kapitana, Carlosa Davida. Jedyną bramkę dla zespołu rezerw Valencii zdobył w 61. minucie Michel.

Podopieczni Oscara Fernandeza doznali pierwszej w sezonie porażki na Mini Estadi, zaś goście odnieśli pierwszy tryumf na wyjeździe. Valencianistas dopiero w drugiej połowie przystąpili do ataków, skutkiem czego był gol wyrównujący Pichichi zespołu, Michela. Niestety, wkrótce na trafienie 20-latka odpowiedzieli goście i nawet wyrzucenie z boiska Francisco Grimy w 77. minucie nie pomogło Valencii Mestalla w zdobyciu choćby jednego punktu.

Mestalleta z 11. zgromadzonymi punktami zajmuje 16. pozycję w tabeli. Pomimo wygranej w Walencji, ostatnie miejsce zajmuje Atlético Baleares. Liderem z 22. oczkami na koncie pozostaje drugi zespół Villarreal.

VCF Mestalla: Garabato, Ximo Navarro, Jaume, Carles, Arturo, Ximo Forner(Timor, min. 74), Calderón (Morgado, min. 64), Pita (Olcina, min. 54), Toledo, Michel i Iago.

CD Atlético Baleares: Emilio, Óscar Navarro, Ernesto, Rodri, Ramón (Charles, min. 81), Lucas (Juan Martín, min. 64), José Blázquez, Aarón, Francisco Grima, Xisco (Bueno, min. 86) i Esteban Muñoz.

Gole: 0-1 Esteban Muñoz (min. 41), 1-1 Michel (min. 61), 1-2 Juan Martín (min. 66)

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (2)