Sant Andreu – VCF Mestalla 5:1

Dzidek, 19.10.2008; 17:12
Podopieczni Oscara Fernandeza będą niemile wspominać dzisiejszy dzień. Valencia Mestalla w spotkaniu 9. kolejki Segunda B uległa katalońskiemu Sant Andreu aż 1:5.

W pierwszej połowie pechowo do własnej bramki trafił Jaume, jednak przyjezdni wciąż mogli liczyć na remis. Niestety, rywale w ciągu osiemnastu minut drugiej połowy dołożyli jeszcze trzy trafienia i już wiadomo było, że Valencianistas nie zdobędą ani jednego punktu. Nie pomógł nawet gol Michela z 86. minuty i Valencia Mestalla z 11 oczkami na koncie spada na 13. bądź 14. miejsce w tabeli(w zależności od wyników dzisiejszych potyczek).

W przyszłym tygodniu na Mini Estadi w Paternie zawita ostatnia drużyna w ligowej stawce, Atletico Baleares. Liczymy na komplet punktów.

Sant Andreu: Morales, Luso, Moyano, Pons, Pablo Sierra, Lanzarote, Gorka (Eloy, min. 61), Pitu, Álvaro, Besora (Abraham, min. 61), Dani Martín (Lorca, min. 74).

VCF Mestalla: Garabato, Ximo Navarro, Jaume, Carlos David, Arturo, Carles, Olcina (Calderón, min. 64), Pita (Morgado, min. 64), Toledo, Michel i Iago (Ximo Forner, min. 69)

Gole: 1-0 Jaume (pp)(min. 15), 2-0 Lanzarote (min. 51), 3-0 Besora (min. 57), 4-0 Eloy (min. 63), 4-1 Michel (min. 86), 5-1 Lanzarote (min. 92)

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (2)