Hiszpania U-21 ogrywa Kazachstan

Dzidek, 06.09.2008; 14:12
Reprezentacja Hiszpanii U-21 pokonała wczorajszego popołudnia rywali z Kazachstanu 2-1, odnosząc 7. zwycięstwo z rzędu. Pełne 90 minut rozegrali napastnik Valencii, Juan Mata oraz sprzedany do Recreativo Huelva z opcją pierwokupu po pierwszych dwóch sezonach skrzydłowy Sisi. Młodzi Hiszpanie zdecydowanie przewodzą w tabeli gr. 4 eliminacji do przyszłorocznych ME w Szwecji. W dotychczas rozegranych 7 spotkaniach piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego strzelili 19 bramek, tracąc zaledwie 2.

Kazachstan: Shabanov; Zhumabayev, Shevchenko, Kislitsyn, Noskov (Shakhmetov, 74’); Ibrayev (Maltsev, 89’), Loguinenko, Nurgaliyev (Borovskiy, 46’), Sabalakov; Nusserbayev i Kenbayev.

Hiszpania: Sergio Asenjo; Torres, Javi García, Piqué, Monreal; Raúl García (Ángel, 89’), Javi Martínez; Sisi, Granero (Pedro, 82’), Mata; i Xisco (Callejón, 68’).

Gole: 0-1, minuto 25: Granero. 1-1, minuto 59: Kenbayev. 1-2, minuto 86: Sabalakov (samobój).

Kategoria: Ogólne | Valenciacf.es skomentuj Skomentuj (9)

1. wk06.09.2008; 14:56
wkHiszpania wygrała, chociaż Kazachstan strzelił więcej bramek ;) To mi sie podoba ;)
2. Nevan_1406.09.2008; 16:21
Manuel Fernandes zagral w meczu Portugalia- Anglia U-21. Nie znam wyniku bo nie ogladalem do konca, wiem tylko ze okolo 60 min. bylo 2-0 dla Anglii.

Ps. Od kiedy Shevchenko gra w Kazachstanie xD
3. davidvilla7v06.09.2008; 16:50
davidvilla7vByn wolał Sisego niż Pablo ale to już nie wchodzi w grę
4. Kurczak06.09.2008; 16:59
KurczakA kiedyś wchodziło? I tak możesz sobie tylko gadać ;)
5. wk06.09.2008; 17:43
wkA umiecie czytać?
"oraz sprzedany do Recreativo Huelva z opcją pierwokupu po pierwszych dwóch sezonach skrzydłowy Sisi."
Czyli jeszcze może wchodzić w grę.
6. MAESTRO06.09.2008; 18:43
MAESTROludzie zrozumcie jedno
nawet jezeli my zapłacimy kwote pierwokupu ustalona w kontrakcie wypozyczenia i nawet jak recre sie zgodzi a sam zawodnik nie bedzie chciał wracac to valencia wtedy nie ma nic do gadania
7. Arek00706.09.2008; 18:54
Arek007Prawie cała drużyna Hiszpanii U-21 to wielkie gwiazdy piłki nożnej a o Kazachstanie nie można tego powiedzieć. Jednak ten wynik patrząc na zawodników i ich nazwiska powinien być znacznie wyższy. Wygrana zasłużona ale mógł być większy :)
8. wk06.09.2008; 19:26
wk@MAESTRO
Ile razy już to pisałeś? 5? 6? Co niektórzy już o tym wiedzieli wcześniej, a inni już wiedzą od jakiegoś czasu jak zacząłeś o tym pisać.
9. Kanius06.09.2008; 22:19
Kanius@MAESTRO a czemu ma nie wracać ^^? Emery się Go pozbył nie po to żeby mu zrobić na złość, a po to żeby się ograł(ja to traktuję jaką lepszą opcję niż wypożyczenie, Sisiego wykupienie zapewne będzie kosztowało nas ok 5 mln €). W razie odejścia Joaquina i Angulo, a nawet poprostu jego dobrej gry będzie to dobra alternatywa, a gra u boku Emerego(o ile będzie nas jeszcze trenował) to sama przyjemność, ponieważ on potrafi rozmawiać z zawodnikami( no i trenować xD) Zapewne tutaj mieszka jego rodzina i ma wielu znajomych, a powrócić napewno będzie chciał :).