Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 24.02.2020; 11:23

Czterech z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Rozegrał prawie całe spotkanie przeciwko Feyenoordowi (1:2), ale nie miał udziału przy bramce. Zszedł z boiska w 88 minucie.

Toni Lato (Osasuna): Obrońca nie znalazł się w kadrze na mecz z Granadą (0:3). Jeszcze nie zadebiutował w nowej ekipie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik zagrał 77 minut przeciwko Paços de Ferreira (1:2), ale tym razem nie dane mu było strzelić bramki ani zanotować asysty. Ze swoich zadań wywiązywał się średnio.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca nie zaprezentował się najlepiej przeciw Paços de Ferreira (1:2), a ponadto zobaczył czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. Spędził na boisku 76 minut.

Jorge Sáenz (Celta): Stoper nie znalazł się w kadrze na mecz z Leganés (1:0).

Jason (Getafe): Pomocnik wypadł z łask trenera i nie pojawił się na boisku od początku grudnia. Ostatnio nawet nie zasiada na ławce rezerwowych. Podobnie było w ten weekend, a Getafe przegrało z Sevillą (0:3).

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy pojawił się na murawie w 76 minucie meczu z Deportivo (3:1). Kilka razy szarpnął na skrzydle, ale nie przełożyło się to na konkrety. Real walczy o awans, a Blanco o kolejne minuty.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (0)