VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Adiós Gonzalo Villar

Marcin Śliwnicki, 27.01.2020; 11:48

Pomocnik nie dla „Nietoperzy”

Mimo możliwości ponownego zakontraktowania wychowanka za niewielkie pieniądze, Valencia nie skorzysta z opcji wykupu zawodnika. Decyzję, iż Hiszpan nie trafi na Mestalla podjął nowy dyrektor sportowy klubu, César Sánchez.

Z decyzji o zaniechaniu starań o wychowanka najbardziej zadowolona zdaje się być AS Roma. Powód jest prozaiczny – to właśnie barwy Giallorossich zasili Gonzalo Villar. Włoski klub za możliwość korzystania z usług zawodnika przeleje na konto Elche 5 mln €. Klub z prowincji Alicante nie zobaczy jednak wiele z tej kwoty. Wszystko dlatego, że poza prawem pierwokupu, Valencia miała zagwarantowany procent z następnego transferu piłkarza. W związku z tym Los Ches zainkasują 80% tej kwoty, czyli 4 mln €.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. gats27.01.2020; 13:53
on ponoć wolał Romę, a biorąc pod uwagę sytuację w której odchodził zastanowilbym się czy chciałbym dawać mu szansę.Jest jeszcze Racic, mamy też 30 procent do karty Maksiego, widziałbym go z powrotem u Nas ale to chyba niemożliwe.Maksimovic przyszedł za darmo i zgodził się na klauzulę 100 mln i niskie zarobki, Villar na jego tle to szkoda słów a to jeszcze wychowanek jest.Zobaczmy co będzie z z Racica jeszcze.
2. Virus6327.01.2020; 14:20
Dokładnie tak było, Villar obawiał się ,ze w Valencii będzie siedział na ławce i to na jego prośbę Sanchez zdecydował,ze pozwolą mu odejść do Romy