VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Barça intensyfikuje starania o Rodrigo

Mateusz Nowacki, 24.01.2020; 21:36

Przetasowania w ataku?

Kontuzja Luisa Suareza wymusza na włodarzach Barcelony poszukania nowego napastnika. Quique Setien chętnie widziałby w tej roli Rodrigo Moreno.

Od poprzedniego okienka transferowego Valencia CF nie zmienia swojego stanowiska w sprawie sprzedaży Rodrigo Moreno i oczekuje za niego 60 mln €. Na chwilę obecną taka kwota nie jest na rękę Barcelonie, która w czerwcu dopiero zaplanowała sprzedaż kilku piłkarzy na łączną kwotę 124 mln €.

Kluczem w negocjacjach może okazać się formuła przenosin Hiszpana. Katalończycy chętnie zaproponowaliby Valencii półroczne wypożyczenie warte 6 mln € z obowiązkiem wykupu po sezonie za 55 mln €. Jak podaje Sport, Rodrigo wyraził zgodę na prowadzenie rozmów z FC Barceloną.

Valencia CF także nie pozostaje bierna w poszukiwaniach nowego napastnika. Na Mestalla może powrócić Paco Alcácer. Mając na uwadze aspekty sportowe jak i ekonomiczne to czy jednak taka "wymiana" opłaciłaby się Valencii ?

Czytaj też: Alcácer niechciany w BVB

W tym sezonie Rodrigo Moreno wystąpił łącznie w 22 spotkaniach, zdobywając cztery bramki i zaliczając 10 asyst.

Kategoria: Transfery | Plaza Deportiva | SuperDeporte | SPORT | Pasión Fútbol skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. billie24.01.2020; 21:50
billieNiech idzie Rodrigo tylko żeby się po drodze do tej cudownej Barcelony nie zesrał.

A Paco? Mam nadzieję, że nie wróci do Valencii. Leciał z wywieszonym na wierzchu jęzorem do Barcelonki to teraz syn marnotrawny niech spada. Doskonale pamiętam w jakich okolicznościach Alcacer odchodził z Valencii. Niech teraz kisi na ławie w Dortmundzie albo niech idzie do Sevilli - jakie to ma dla niego znaczenie skoro przeszedł z Valencii do Barcelony? Zaliczy jeszcze Sevillę i będzie miał komplecik. Ja wiem, że XXI wiek, że przywiązanie do klubu to mit, że pieniądze, że to, że tamto. Ale nie bez powodu jestem kibicem Valencii bo tutaj po dziś dzień panują pewne zasady.

Alcacera nie chcę widzieć w koszulce Valencii nigdy więcej. Niech spada.

Amunt Valencia!