Wypożyczeni – raport

Adam Musialik, 12.11.2019; 17:18

Pięciu z ośmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Jeison Murillo (Sampdoria): Kolumbijczyk cały mecz przeciwko Atalancie (0:0) przesiedział na ławce rezerwowych. To kolejny mecz, kiedy 27-latek nie gra, a jego zespół zachowuje czyste konto.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Pomocnik wszedł z ławki na 12 minut, ale nie wróżnił się niczym sczególnym. Fortuna pokonała ADO 1:0.

Toni Lato (PSV): Zespół z Eindhoven przegrał z Willem II (1:2) , a Lato cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Lewy obrońca jeszcze nie zagrał w tym sezonie Eredivisie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik zdobył swoją peirwszą bramkę w sezonie. Jego zespół prowadził już 3:0, ale dał się dogonić Moreirense i ostatecznie padł remis 3:3.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca zagrał pełny mecz z Moreirense. Jego zespół prowadził już 3:0, ale dał się dogonić i ostatecznie padł remis 3:3.

Jorge Sáenz (Celta): Stoper cały mecz z Barceloną (1:4) przesiedział na ławce rezerwowych.

Jason (Getafe): Rozegrał 74 minuty w starciu z Osasuną (0:0) I zaprezentował się przeciętnie.

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy wszedł na ostatnie trzy minuty meczu z Almerią (1:1) I nie zdążył się pokazać.

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (0)