Valencia vs. Villarreal — powołania

Michał Kosim, 18.04.2019; 15:53

Braki kadrowe

Valencia już dziś o 21:00 zawalczy z Villarrealem o awans do półfinału Ligi Europy. Marcelino nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych piłkarzy: Rodrigo, Kondogbii, Picciniego i Jaume. Decyzją trenera poza kadrą znalazł się też Garay, który odpocznie przed niedzielnym meczem przeciwko Betisowi.

Bramkarze: Neto, Cristian Rivero;

Obrońcy: Gabriel, Diakhaby, Roncaglia, Gayà, Wass, Lato;

Pomocnicy: Coquelin, Parejo, Soler, Guedes, Czeryszew, Ferran, Kangin;

Napastnicy: Gameiro, Mina, Sobrino.

Przypominamy o tegorocznej edycji naszego Forumowego Typera, którego nagrody w bieżącym sezonie ufunduje użytkownik naszej strony, Maciek_1985.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

1. AmuntUszaty18.04.2019; 15:55
Bez Garaya? Serio? W takim wypadku mam nadzieję, że Diakha nie będzie znów robić z siebie Maradony w naszym polu karnym
2. Rokoldo18.04.2019; 16:10
Wyglada to troche na lekcewazenie rywala. Rozumiem ze Garay jest "wiekowy" ale bez przesady. Skoro jest w formie i nic mu nie dolega to powinien grac i ewentualnie w drugiej polowie zostac zmieniony, jesli wynik bylby juz pewny na tip top. Pamietajmy ze skoro my wbilismy im 3bramki na ich stadionie to oni moga wbic 3 bramki nam na naszym Estadio...
3. BuizeL18.04.2019; 16:40
Hahaha Panowie nie róbcie sobie jaj :D.

Zmieniać Garaya jak będzie dobry wynik? Ja wiem, że Marcelino gestykuluje jak Brzęczek, ale nie będziemy robić z Valencii szopki.
Co to znaczy dobry wynik? Jak będziemy prowadzić 1:0 do 80 minuty to równie dobrze Villarreal może strzelić 3 bramki. Pomysł absurdalny. Dlatego, iż Garay ma świetną formę powinien właśnie odpocząć tym bardziej, że jest szklany.
Lekceważymy Villarreal?
Marcelino chyba Garaya tylko oszczędza, a reszta graczy ma kontuzje..
Powinien odpocząć Parejo, gość niedługo będzie mieć 4 tys minut rozegrane w tym sezonie.
Villarreal też nie będzie walczyć na śmierć i życie dzisiaj...
4. Rokoldo18.04.2019; 18:18
Villareal nie bedzie walczyl na smierc i zycie? A co maja do stracenia? Moim zdaniem dobry wynik to 1:0, badz nawet 0:0 do przerwy i niekwestionowana kontrola spotkania. Garay jest szklany, wiec rownie dobrze moze doznac kontuzji podczas ogladania meczu w tv (historia uczy, ze da sie doznac kontuzji podczas ogladania meczu).