VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Almendra i Balerdi w Valencii?

Mateusz Nowacki, 11.10.2018; 19:00

W poszukiwaniu zimowych wzmocnień

Pablo Longoria kontynuuje swoją misję pozyskiwania młodych utalentowanych zawodników. Tym razem przeszukuje rynek argentyński.

Do tej pory Pablo Longoria przyczynił się do pozyskania dwóch młodych zawodników - Mouctara Diakhaby’ego oraz Urosa Racica. Włoch obecnie przeszukuje rynek argentyński. Jego uwagę przykuły dwa nazwiska - Agustín Almendra i Leonardo Balerdi

Agustín Almendra to wszechstronny 18 letni Argentyńczyk, który może grać zarówno na środku jak i prawej stronie pomocy. Przez wielu uważany jest za nadzieje argentyńskiej piłki.

Leonardo Balerdi to 19-latek, który gra na środku defensywy. Niewątpliwym atutem Argentyńczyka jest jego wzrost, bowiem mierzy on 1,87 cm. Obaj zawodnicy występowali już w młodszych sekcjach reprezentacji Argentyny.

Jeśli Valencia poważnie myśli o pozyskaniu powyższych zawodników to musi się pośpieszyć. Obaj piłkarze przykuli uwagę wielu europejskich klubów. Agustín Almendra znalazł się na celowniku Lipska, Leverkusen, Schalke oraz Borussi Mönchengladbach.

Możliwe, że zawodnicy trafią na Mestalla już zimą. Alemany wspominał o wolnych środkach na najbliższe okienko transferowe. Według niepotwierdzonych informacji Valencia na transfer Almendry bedzie mogła przeznaczyć 4-6 mln euro. Czy taka kwota zadowoli działaczy Boca Juniors? Przy tak dużej konkurencji, nie można wykluczyć wzbogacenia oferty o procent przyszłej sprzedaży.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Cirian11.10.2018; 19:34
CirianBustos i Barco. Please and thank you.
2. mlodyvcf12.10.2018; 15:37
Musimy się zakwalifikować do europejskich pucharów żeby młodzi perspektywiczni zawodnicy wybrali nasz klub zamiast konkurencji. Póki co ten cel wydaje się oddalać. Oby po przerwie reprezentacyjnej maszyna ruszyła