VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #11

Wojciech Ciuraj, 11.10.2018; 01:48

Co słychać w Valencii?

W minionym tygodniu, podopieczni Marcelino zmierzyli się z Manchesterem United i Barceloną. Oba spotkania zakończyły się podziałem punktów, jednakże coraz lepsza organizacja gry i niemalże bezbłędna gra obrońców napawają optymizmem.

Kluczowa rola Garaya

Argentyńczyk w ostatnich spotkaniach udowodnił, że mimo permanentnych problemów zdrowotnych wciąż jest najjaśniejszą postacią pierwszej linii Valencii. Garay swoim doświadczeniem pomaga młodszym kolegom, a spokój z jakim podejmuje boiskowe decyzje, udziela się także partnerującemu mu w ostatnich meczach Gabrielowi. Kontrakt Argentyńczyka wygasa w 2020 roku i choć w każdym okienku transferowym jest on jednym z kandydatów do odejścia, w pełni sił pozostaje najpewniejszym stoperem w kadrze.

Kontuzja Guedesa

Serca kibiców Valencii zabiły szybciej gdy Goncalo Guedes opuścił przedwcześnie boisko. Na szczęście badania nie wykazały poważniejszego urazu i skrzydłowy powinien być do dyspozycji trenera już na kolejne spotkanie Ligi Mistrzów. Co ciekawe, w ubiegłym sezonie Portugalczyk także odniósł kontuzję w domowym spotkaniu z Barceloną.

Co nas czeka w kolejnym tygodniu?

Trwająca już przerwa reprezentacyjna skutecznie odwraca uwagę kibiców od piłki klubowej. Podczas najbliższych dni, piłkarze Valencii zapewne będą pracować nad rozwiązaniem problemów w ataku. Terminarz w nadchodzących tygodniach wydaje się być wyjątkowo sprzyjający. Pozostaje mieć nadzieję, że już wkrótce drużyna odzyska dawną skuteczność i zacznie regularnie zwyciężać.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.