VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Wszystko przyjdzie z czasem"

Adam Musialik, 06.10.2018; 09:12

Neto przed meczem z Barceloną

Bramkarz Valencii wziął udział w konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z Blaugraną. Oto, co miał do powiedzenia:

— Nie wiem czy to dobry moment Barcelony, ale sądzę że dla nas tak. Będziemy chcieli zagrać tak dobrze jak przeciwko Manchesterowi United, ale Barcelona to lepszy zespół i może to nie wystarczyć. Musimy zachować spokój i nie schodzić z dobrej ścieżki. Wszystko przyjdzie z czasem. To będziemy trudny mecz, ale wiemy że możemy w nim osiągnąć dobry wynik.

— VAR ma pomagać, ale widzimy wiele kontrowersyjnych momentów, których nie można ocenić tym systemem. Według mnie nie działa on jeszcze tak jak powinien.

— Muszę pogratulować kolegom, że zachowali spokój. Nasz sytuacja powoli się odwraca dzięki naszemu zaangażowaniu i pracy. Na początku sezonu zbyt lekceważyliśmy rywali i nie przygotowywaliśmy się odpowiednio do spotkań. Teraz się to zmieniło.

— Zawsze chcemy wygrywać i wiem, że możemy pokonać Barcelonę. Po słabym początku, niedawno weszliśmy na dobrą ścieżkę, która prowadziła nas w zeszłym sezonie.

— Kibice na Mestalla mają decydujący udział w każdym meczu. Robią wspaniałą atmosferę, która daje siłę i motywację do wielkich rzeczy.

— Moje bronienie karnych? W dzisiejszych czasach wszystko jest doskonale analizowane przed spotkaniem. Strzelec wie gdzie najlepiej byłoby strzelić, a bramkarz często zna jego zamiary. Do tego dochodzi konflikt psychologiczny, czasem strzelec nie wytrzymuje i pudłuje.

— Wszyscy mieliśmy wielką motywację, aby wygrać na Anoeta i to się udało. Na Old Trafford mecz był na bardzo dużej intensywności i uważam, że temu podołaliśmy. Chcemy kontynuować dobrą pracę.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE
1. Liściu06.10.2018; 10:17
Liściu"Tak dobrze jak z ManU"....
Jak zagrają tak dobrze jak z ManU to nie wróżę nic dobrego z tego meczu:D
Chociaż Neto jak najbardziej na plus
2. baraja06.10.2018; 15:36
baraja..."zbyt lekceważyliśmy rywali". Ot i cała Valencia. A jak Neto uważa że zagrali dobrze na old trafford to znaczy, że gościu jest oderwany od rzeczywistości i należy mu się ława żeby trochę ochłonął.