VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Junior Valencii z poważną kontuzją

Mateusz Skotny, 14.09.2018; 12:26

Uraz Ferrisa

Podczas ostatniego spotkania drużyny rezerw doszło do tragicznego wypadku jednego z graczy. Zawodnik mający zaledwie 21 lat doznał drugi raz w swojej karierze tak poważnej kontuzji.

Marc Ferris, to młody prawy obrońca który występuje w drugiej drużynie Valencii i jest jej wychowankiem. Wystąpił w tym sezonie już w trzech spotkaniach Mestallety ale podczas ostatniego z nich musiał zejść z boiska już w 68 minucie spotkania.

Obrońca, według najnowszych badań, zerwał więzadła w kolanie i będzie musiał pauzować aż do maja przyszłego roku.Zerwanie więzadeł jest jedną z najgorszych kontuzji jakie mogą się przytrafić zawodnikowi, hamują rozwój i negatywnie wpływają na psychikę samego gracza. Niestety jest to już jego druga taka kontuzja w karierze, może to stawiać znak zapytania nad jego karierą piłkarską.

W Hiszpanii mówi się że ten sezon miał być kluczowy dla tego juniora. Marcelino ostatnio bacznie obserwował jego grę i chciał go widzieć jako kolejnego młodego zawodnika w pierwszym składzie. Miał on być zmiennikiem Picciniego, który nie ma żadnego naturalnego zastępcy na swojej pozycji.

Kategoria: Raporty Medyczne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.