VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Nacho Gil w Elche

Michał Kosim, 10.09.2018; 17:24

Wypożyczenie wychowanka

Valencia oficjalnie poinformowała o przenosinach Nacho Gila do Elche, tym samym potwierdzając ostatnie doniesienia prasy. W związku z tym, że okno transferowe w Hiszpanii jest zamknięte od końca sierpnia, Nacho do 1 stycznia będzie mógł jedynie trenować ze swoim nowym klubem.

OFICJALNY KOMUNIKAT VALENCII CF:

Valencia CF osiągnęła porozumienie w kwestii przenosin Nacho Gila jako piłkarza wypożyczonego do Elche CF, jeszcze przed możliwym zarejestrowaniem go w trakcie zimowego okienka transferowego. Zawodnik z dniem dzisiejszym dołączy do Elche CF.

22-letni skrzydłowy nie mógł liczyć na boiskowe minuty w ekipie Marcelino w sezonie 18/19, a w związku z dużą ilością młodych piłkarzy Mestallety, regularnie trenujących z pierwszym zespołem, trener Los Ches nie chciał też, by Gil został w klubie.

W zeszłym sezonie Nacho Gil rozegrał dla Valencii 10 spotkań (545 minut) i w zimowym oknie transferowym udał się na wypożyczenie do Las Palmas, gdzie zaliczył 14 meczów (729 minut).

Tym samym zawodnik dołączy do Gonzalo Villara, który w lipcu po dość głośnej klubowej aferze odszedł właśnie do Los Franjiverdes.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS10.09.2018; 19:04
LukasZ_NSTo i tak to trochę bez sensu ten przepis...do 1 stycznia i tak będzie mógł tylko trenować z nowym klubem... więc na miejscu takiego klubu, który korzysta z tego nowego przepisu, nie wiem czy nie lepiej poczekać i kupić już kogoś sensownego jak się okienko otworzy w styczniu...