Dwie bramki Silvy dla Hiszpanii U-21

Tapczan, 02.09.2006; 11:34
Hiszpańska reprezentacja do lat 21 znakomicie rozpoczęła wczoraj eliminacje do przyszłorocznych młodzieżowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w Holandii. Podopieczni Inaki Saeza pokonali Albanię 0-3, po dwóch bramkach Valencianisty – Davida Silvy, oraz jednej Kepy.

Wychowanek Che był wczoraj głównym motorem napędowym gości, wypracowując sytuacje kolegom z drużyny i dwukrotnie wpisując się na listę strzelców w 40 oraz 63 minucie. Wcześniej, w 54 minucie prowadzenie dla gości podwyższył Kepa, strzelając bramkę z rzutu karnego. W spotkaniu zagrali również Raul Albiol, który znakomicie kierował defensywą Hiszpanów, oraz Jamie Gavilan, który wczorajszy występ także zaliczyć może do udanych w swoim wykonaniu.

We wtorek młodzieżowa reprezentacja Hiszpanii rozegra drugie spotkanie w ramach eliminacji, przeciwko Słowacji w Alzirze.

Składy obu drużyn:

0 - Albania: Kolic, Mile (m. 75 Smajli), Arapi, Bakaj (m. 46 Licha), Lila, Pema (m. 75 Euci), Abazaj, Dushkaj, Veliaj, Agolli, Osmani.

3 - Hiszpania: Cuellar, Melli, Albiol, Piqué, Garrido, Zapater, Raúl García (m. 61 de la Red), Jurado, Silva (m. 64 Juanfra), Gavilán, Kepa (m. 61 Soldado).