Podsumowanie sondy

Tapczan, 20.07.2006; 17:15
W naszej ostatniej sondzie, która wystartowała jeszcze w maju, pytaliśmy Was o to, którego z zawodników łączonych wówczas z Valencia, chcielibyście widzieć w klubie najbardziej. Czas podsumować jej wyniki.

Jak się okazuje, polscy kibice Valencii najchętniej w koszulce z nietoperzem na piersi zobaczyć chcieliby Joaquina, który zebrał najwięcej, bo 37% głosów. Na drugim miejscu, na Waszej ”liście życzeń” znalazł się Fernando Morientes, który co wtedy wiadome jeszcze nie było, ostatecznie zagra na Estadio Mestalla. Na byłego napastnika Liverpoolu swój głos oddało 19% kibiców. W dalszej kolejności uplasowali się Jesus Navas (13%), Mauro Camoranesi (7%) oraz Romeo Castelen (5%).