Penev: „Nie trenujemy aby remisować”

Michał Muszyński | Arkadiusz Bryzik, 18.10.2017; 17:45

Wypowiedź trenera drugiej drużyny

Szkoleniowiec drużyny rezerw Valencii, Lyuboslav Penev nie był zadowolony z wyniku ostatniego meczu swojej ekipy, która zremisowała już czwarte spotkanie z rzędu. Trener oznajmił jednak, że mimo to drużyna dalej pracuje i nie spuszcza głów.

„Nie jestem zadowolony z remisu, zawsze gramy o zwycięstwo, taka jest nasza filozofia” — to słowa trenera drugiej drużyny, która zremisowała w sobotnie popołudnie z UE Cornellà 2:2, choć dwukrotnie wychodziła na prowadzenie. Valencia CF Mestalla straciła bramkę w 86. minucie spotkania, zaledwie dwie minuty po golu na 1:2 zdobytym przez Rafę Mira. Mecz z UE Cornellà był czwartym kolejnym zremisowanym przez podopiecznych Lubo Peneva.

„Obie drużyny mogły wygrać, dwukrotnie udało nam się wychodzić na prowadzenie, to był ciekawy mecz. Będziemy dalej pracować z podniesionymi głowami” — wyjaśnił Penev. Valencia CF Mestalla po dziewięciu rozegranych kolejkach Segunda Division B zajmuje szóstą lokatę ze stratą 12 punktów do liderującej Mallorki.

Lokata ta mogłaby być wyższa, gdyby nie tracone w końcowych fazach meczów bramki, jak choćby z Baleares (porażka 1:2 – przyp. red.), Alcoyano (remis 3:3 – przyp. red.) czy właśnie z UE Cornellà. Warto wspomnieć, że zdecydowany udział w dorobku bramkowym w obecnym sezonie ma Rafa Mir, który jak dotąd zdobył dziesięć goli i przewodzi w klasyfikacji strzelców Segunda Division B.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)