VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powołania na eliminacje MŚ

Michał Kosim, 29.08.2017; 01:38

Pięciu piłkarzy Valencii w kadrach

Pierwsze reprezentacyjne powołania sezonu 17/18 rozdane. Którzy z „Nietoperzy” będą mieli szansę gry w narodowych zespołach?

W eliminacjach do Mistrzostw Świata mogą wystąpić Maksimović (Serbia), Orellana (Chile) oraz wypożyczony do Interu Cancelo (Portugalia). Serbów czekają spotkania z Mołdawią (02.09) oraz Irlandią (05.09), Chile zmierzy się z Paragwajem (01.09) oraz Boliwią (05.09), natomiast Portugalia zagra z Wyspami Owczymi (31.08) i Węgrami (03.09). Wśród zawodników występujących w ostatnich miesiącach w swoich reprezentacjach, którzy nie otrzymali powołania, znaleźli się Nani (Portugalia), który od początku pretemporady leczy skręcone lewe kolano, a także Abdennour (Tunezja), Murillo (Kolumbia) i Zaza (Włochy).

Również w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, jednak tych do lat 21, udział wezmą Soler oraz Lato (Hiszpania). Dla drugiego z wymienionych jest to pierwsze powołanie do kadry U-21. Warto nadmienić, że miejsce w 21-osobowej grupie znalazło się również dla Sivery, bramkarza sprzedanego do Deportivo Alavés z długoterminową opcją wykupu. La Rojita 1 września zmierzy się z Włochami, natomiast 5 września – z Estonią.

Aktualizacja:

João Cancelo we wtorkowym (29.08) treningu nabawił się urazu, wykluczającego go z udziału w dwóch eliminacyjnych pojedynkach Portugalii.

Kategoria: Reprezentacje | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE
Nie ma żadnych komentarzy.