sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gavilan zaprezentowany w Getafe.

Ulesław, 24.12.2007; 10:15
Jaime Gavilan, wypożyczony do końca sezonu do madryckiego Getafe, już przed 4 dniami zaprezentowany został przed kamerami w swoim nowym - starym zespole, do którego na zasadzie wypożyczenia trafia już po raz drugi w karierze. Podczas oficjalnej prezentacji piłkarz wypowiadał się także na temat sytuacji klubu, z którym wiąże go stały kontrakt.

Chcesz wrócić na Mestalla?

Na odpowiedź na to pytanie mam jeszcze wiele czasu, tutaj przybyłem aby móc częściej występować w pierwszym składzie, ale z drugiej strony nie czuję żalu do nikogo, na treningach zawsze dawałem z siebie wszystko, myślę że teraz to zaprocentuje.

Kapitanowie Valencii

Teraz jestem poza klubem, więc nie powinienem odpowiadać na pytania które dotyczą tej sytuacji.

Myślisz, że powrót do Valencii to był krok wstecz w Twojej karierze?

Nie, jestem piłkarzem Valencii i chciałem występować w tym zespole, skoro jednak okazało się, że nie będę miał szans na regularne występy, zaakceptowałem ofertę Getafe, która takie występy mi umożliwia. Mam dopiero 21 lat, jestem więc młody, i teraz chcę dobrą grą podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli mnie działacze Getafe.

Gra w pierwszym składzie

Minie jeszcze dużo czasu, zanim okaże się czy będę grał w pierwszym zespole Valencii, teraz muszę wywalczyć sobie stałe miejsce w mojej nowej drużynie, choć wiem, że to łatwe nie będzie - Getafe ma dobry zespół, z roku na rok coraz lepszy, więc będę musiał dawać z siebie wszystko również tutaj, aby liczyć na regularne występy.

Twoja poprzednia sytuacja

Poprzedni trener - Quique Flores - dawał mi do zrozumienia że ciągle na mnie liczy, teraz kiedy sytuacja w Valencii się zmieniła, szanse na moje występy stały się znikome, szukałem więc innego wyjścia, a z pomocą naprzeciw wyszli mi działacze Getafe.

Rozmawiałeś z nowym trenerem?

Sztab szkoleniowy wyraził zadowolenie ze zrealizowania wypożyczenia, ale to czy będę grał zależy już tylko od mojej dyspozycji.

Będziesz mógł zagrać z Valencią?

Nie, w kontrakcie mam klauzulę, która to uniemożliwia.

Zmieniło się tutaj coś od Twojego ostatniego pobytu?

Naprawdę czuję, że kontynuuje jakąś ciągłość znów przychodząc do Getafe, tak więc problemów z adaptacją raczej nie będę przechodził. Myślę że niemal natychmiast będę do dyspozycji trenera Laudrupa.

Oglądałeś wczoraj mecz Getafe. Jak wrażenia?

Drużyna zagrała naprawdę dobre spotkanie, zakończone przekonującym zwycięstwem. Z roku na rok Getafe posiada lepszy skład, prezentuje coraz lepszy poziom, i myślę, że kibice mogą być naprawdę dumni ze swojego zespołu.

Czujesz ulgę, że opuściłeś Valencię?

Ulgę nie, choć cieszę się z szansy na regularne występy, dlatego myślę że Getafe to trafny wybór. W Valencii miałem bardzo dobre stosunki ze wszystkimi, lecz dla młodych piłkarzy niezwykle ważna jest możliwość regularnej gry w meczach o stawkę.

Kategoria: Ogólne | GetafeCF.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. kodi24.12.2007; 15:12
kodiNie wiem czy to była dobra decyzja myślę że po wyrzuceniu Angulo, Gavilan mógłby się nam jeszcze przydać w tym sezonie.
2. Silva_12324.12.2007; 21:03
gavilanowi trudno byłoby wywalczyć pierwszy skład.w getafe będzie mu łatwiej.