sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pierwszy sparing Marcelino

Bartłomiej Płonka, 11.07.2017; 13:48

Dzisiaj mecz z FC Lausanne

W trzecim dniu obozu Valencię czeka pierwszy test. Wieczorem rywalem będzie FC Lausanne, a spotkanie będzie rozgrywane w ramach towarzyskiego turnieju Festival de Football des Alpes.

Zadebiutować w koszulce z Nietoperzem na piersi już dzisiaj będą mogli Nemanja Maksimović oraz Neto. Szczególnie Serb będzie chciał przekonać trenera do swojej osoby, bowiem jego transfer pewny był już od zimy a niewykluczone również, że młody zawodnik jeszcze w tym okienku trafi na wypożyczenie.

Walenckie media twierdzą, iż w pierwszym spotkaniu Marcelino najbardziej zwróci uwagę na grę w obronie. Szkoleniowiec doskonale wie, jak wiele w ostatnich sezonach pozostawiała do życzenia postawa defensywy, dlatego poprawę na tym polu obrał sobie z jeden z pierwszych celów. Odpowiednie funkcjonowanie obrony ma być fundamentem stylu zespołu Marcelino.

Zupełnie na innym etapie przygotowań do sezonu jest zespół Lausanne. Rozgrywki ligi szwajcarskiej startują za 11 dni i mecz przeciwko Valencii będzie jednym z ostatnich. W ubiegłym sezonie Lausanne zakończyło kampanię na ostatnim bezpiecznym miejscu z 5-punktową przewagą nad strefą spadkową.

Początek spotkania o godzinie 20.00, transmisję na żywo przeprowadzi TVP Sport.

Kategoria: Mecze | PlazaDeportiva | wlasne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.