sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

São Paulo negocjuje transfer Santosa

Bartłomiej Płonka, 19.06.2017; 14:35

Piłkarz wróci do kraju?

São Paulo zgłosiło swoje zainteresowanie obrońcą Valencii, Aderlanem Santosem. Brazylijski klub negocjuje z Los Ches na jakich warunkach 28-latek miałby przenieść się do ekipy Tricolor Paulista.

Ekipa z brazylijskiej Serie A od kilku tygodni poszukuje środkowego obrońcy. Miejscowe media donoszą, iż São Paulo zwróciło swoją uwagę w kierunku Aderlana Santosa i negocjuje transfer 28-latka z Valencii. Trójkolorowi najchętniej pozyskaliby defensora na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu.

W najbliższym sezonie na Mestalla faktycznie powinno zabraknąć miejsca dla Santosa, bowiem już od jakiegoś czasu mówi się, że Brazylijczyka w swoich planach nie widzi Marcelino. Przypomnijmy, że piłkarz trafił do Valencii przed dwoma laty, a Los Ches zapłacili Bradze około 9,5 mln €.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. siarka00719.06.2017; 18:31
siarka007Warto dodać: wciąż jesteśmy dłużni Bradze ostatnią ratę za Santosa w wysokości 3,5 mln €.

On sam mówi, że zawsze marzył o grze w São Paulo, więc oby się udało. Chociaż chyba nie czas i miejsce na wypożyczenia z opcją wykupu, a przynajmniej taką dobrowolną. Potrzebujemy gotówki.
2. Cirian19.06.2017; 20:34
CirianI te 3,5 mln to max jaki za niego dostaniemy... ehh...
3. KilyVCF19.06.2017; 21:00
KilyVCFKolejna wstydliwa transakcja którą trzeba jednak wykonać.

Ciekaw jestem jak to rzekome wsparcie Lima dodatkowymi środkami ma sie do fair play.
Bo jeśli to nie kłóci sie i jeszcze go trzeba przekonywać o takiej potrzebie to ręce opadają. Czy taki fachman jak Lim naprawdę nie może nam załatwić jakichś lipnych dochodów otwierających drogę do wzmocnienia i poszerzenia kadry raz a dobrze? Nie można sprzedać nazwy stadionu? Przecież to nie jest jakad filozofia. Poza tym jesli my za dyche kupujemy właśnie takich Aderlanow to 50 niewiele nam da. Liczę że Marcelino sprowadzi przyjemniej takich którzy mu leżą, a jak go zwolnią to dopiero zaczniemy się martwić
4. Y4rooo19.06.2017; 21:47
Wydaje się, że Marcelino widzi braki kadrowe i wziął się za to z kopyta. Mam nadzieję, że coś zlepi z tej drużyny i uda się wprowadzić odpowiednią świeżość. Ma chyba jakiś pomysł na tą drużynę. Bardzo wierzę w tego trenera.
Jak widzi w składzie Rodrigol to mu ufam. Nie jeden trener wskrzesił piłkarza co w nim najlepsze. Jak Rodrigo będzie grał jak w 2óch pierwszych meczach w Valencii to jestem za.
5. Vicente7319.06.2017; 21:47
Vicente73Ja bym jeszcze Vezo wypchnął komukolwiek za czapkę gruszek i zrobiliśmy miejsce dla prawdziwych stoperów. Choć trzeba przyznać, że Santos miewał dobre mecze...
6. Y4rooo20.06.2017; 01:41
Miewał to za mało na Valencie. Czasem co Santos wyprawiał w polu karnym to przypominało naszych polskich stoperów z ME U21 :)

Ja np wolałbym Mine niż Rodrigo, ale trener rzecz święta, przynajmniej przez najbliższe 10 meczy... znając naszych pod Curva Nord :)
7. pedro921.06.2017; 16:00
Jak na razie wygląda to nędznie, bo nikt z niechcianych nie został sprzedany, a jednocześnie nikogo nie udało się jeszcze pozyskać. Oby Marcelino nie rzucił zabawek jeśli na pierwszym treningu pojawią się wszyscy, których nie chce mieć w drużynie: właśnie Santos, Abdennour, Enzo, Alves, Negredo, Vezo itd.