sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Araújo wypożyczony

Karol Kotlarz, 18.01.2017; 18:32

Huesca nowym klubem napastnika

Vinícius Araújo został wypożyczony z Valencii, a jego nową drużyną będzie SD Huesca. Brazylijczyk będzie tam występować do końca obecnego sezonu.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF doszła do porozumienia w sprawie wypożyczenia napastnika, Viníciusa Araújo do klubu SD Huesca, do dnia 30. czerwca 2017 roku.

Zainteresowanie usługami brazylijskiego napastnika Valencii przejawiała również drużyna Mirandés, jednak to Huesca ostatecznie wygrała walkę o Araújo. Wypożyczenie Viníciusa oznacza, że w Valencii zwalnia się jedno z trzech miejsc przeznaczonych dla piłkarzy spoza Unii Europejskiej.

Huesca to kolejny zespół, który zdecydował się na wypożyczenia Araújo z Valencii. Wcześniej Brazylijczyk przebywał na tej zasadzie w Standardzie Liege, Cruzeiro oraz Recife. Po powrocie z tego ostatniego klubu Vinícius zagrał jedno spotkanie w barwach Los Ches, a był to pucharowy mecz z Celtą. W meczu tym 23-latek wpisał się na listę strzelców.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Vicente7318.01.2017; 22:04
Vicente73Nie rozumiem tej konstrukcji z Araujo... Albo dajemy kolesiowi szansę gry ponieważ wierzymy w jego talent, albo sprzedajemy definitywnie, ponieważ nie uznajemy go za wartego gry w klubie... Na miejscu piłkarza zrobiłbym wszystko, by kontrakt rozwiązać i nie pozwalać szargać sobie nazwiska (którego oczywiście jeszcze Vini nie ma) wiecznymi wypożyczeniami... Kto poważny spojrzy na piłkarza z takim CV???
2. siarka00718.01.2017; 22:32
siarka007Klub mniej więcej pokroju Hueski (czy kapkę lepszy) powinien być od razu miejscem, gdzie Araujo przywyknie do gry w Hiszpanii, pomysł z pchaniem go do Belgii i to do zespołu, gdzie było wiadomo, że nie pogra, był poroniony. Spieprzyli sprawę te 2 lata temu, ale skoro tym razem wypożyczają do Hiszpanii to jest to moja ostatnia nadzieja względem tego gracza - mimo wszystko dobrze, że jeszcze go nie sprzedali, w spotkaniach w Valencii niemal zawsze zostawiał po sobie dobre wrażenie (w tym ostatnio, kiedy strzelił bramkę).
3. kptYossarian18.01.2017; 23:04
kptYossarianJa też nie rozumiem tego co robią z Araujo. Nie jest to piłkarz bardzo młody, nie będzie się rozwijał jak jakiś dwudziestolatek. Jest w takim wieku, że powinien otrzymać prawdziwą szansę albo jeśli naprawdę Voro nie widzi w nim jakiegokolwiek potencjału, zostać sprzedany,. Ciągłe wypożyczanie jest jak dla mnie trochę bez sensu.

No, ale może coś dobrego jednak z tego wyniknie.
4. pedro920.01.2017; 15:16
Wypożyczenie Araujo do Segunda to potwierdzenie pomyłki transferowej autorstwa Rufete).
Zdaje mi się, że Zaza i Araujo to jedyne elementy zapowiadanej rewolucji kadrowej w okienku zimowym. Prawdopodobnie nie będzie już żadnych transferów, być może wyleci Fede. Nawet na miejsce Rodrigo trudno będzie sprowadzić kogoś sensownego.