sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cancelo latem w Barcelonie?

Karol Kotlarz, 24.12.2016; 18:48

Portugalczyk bliski przejścia na Camp Nou

Obrońca Valencii, João Cancelo już od pewnego czasu jest jednym z kandydatów do wzmocnienia prawej strony defensywy Barcelony. Zdaniem katalońskich mediów transfer jest już niemal pewny, a Portugalczyk przejdzie na Camp Nou w trakcie letniego okienka transferowego.

Barcelona nie dość, że podjęła decyzję o sprowadzeniu João Cancelo, to jest już po negocjacjach z piłkarzem. Jak podaje kataloński Sport, do rozmów Barcelony z agentem zawodnika, Jorge Mendesem, oraz samym Cancelo doszło już kilka tygodni temu i były one prowadzone w niezwykłej dyskrecji.

Katalończycy, widząc zainteresowanie wielkich europejskich klubów (mówi się o Chelsea czy Bayernie) prawym obrońcą Valencii, zdecydowali o rozpoczęciu negocjacji już kilka tygodni temu. Najpierw odbyło się spotkanie z agentem piłkarza, aby ocenić sytuację Cancelo. Jorge Mendes chciał transferu swojego podopiecznego już w styczniu, jednak Barcelona nie zamierza teraz inwestować dużych pieniędzy w transfer, preferując pozyskanie Cancelo latem.

Sam piłkarz poprosił niedawno Valencię o to, by nie sprzedawać go podczas zimowego okienka transferowego. Jak podaje Sport do ustalenia pozostała jedynie kwota, za jaką Portugalczyk miałby przenieść się na Camp Nou. Valencia oczekuje za swojego zawodnika 30 mln €.

Kategoria: Transfery | Sport | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. caldinho24.12.2016; 19:43
caldinhoTo już wiadomo dlaczego chciał zostać i "pomóc" drużynie :D
2. benji24.12.2016; 22:40
benjiSpędzając akurat święta w Portugalii takie właśnie informacje sprzedają w tv.
Płakać za nim nie będę.
3. benji24.12.2016; 22:40
benjiSpędzając akurat święta w Portugalii takie właśnie informacje sprzedają w tv.
Płakać za nim nie będę.
4. Marecki3124.12.2016; 23:17
niech spada do tej Farsy!!! obysmy zostawili i zaopatrzyli sie w zawodnikow ktorzy oddadza serce za Valencie a nie jakis najemnikow. A tak przy okazji to co my jestesmy jakies zaplecze z ktorego sobie ta porabana Barca wybiera? to jest ten wielki projekt??? masakra
5. kptYossarian25.12.2016; 09:22
kptYossarianWśród kibiców często panuje przekonanie, że jak piłkarz przyjdzie do klubu to musi go bezgranicznie kochać jak jego kibice. To bzdura. Dla Cancelo Valencia to przystanek w karierze i nie ma co się dziwić. Jest Portugalczykiem i zapewne kibicem którejś z tamtejszych drużyn, nie gra u nas zbyt długo. Dlaczego miałby oddawać za Valencię serce?

Tak samo będzie z zawodnikami, których sobie sprowadzimy. Nie staną się oni od razu zakochani w Valencii. Na stworzenie takiego przywiązania do klubu potrzeba lat.
6. LimaK25.12.2016; 12:21
To było nieuniknione...

Valencia jest dla piłkarzy (tych lepszych albo dobrze zapowiadających się) jedynie "przystankiem" w drodze do kariery :/

Póki klub jest zarządzany tak jak jest to prędko się to niestety nie zmieni :(
7. ruben12326.12.2016; 11:20
Tą Valencią barcelona sobie tyłki podciera...

Tak nisko upadliśmy że każdy wybitny piłkarz jest od razu sprzedawany Barcelonie. Pewnie sprzedadzą Cancelo za 15 mln i jak zwykle 15 mln dodatkowych zmiennych których nigdy nie zobaczymy...

Nawet tuż przed Limem - gdy nie było grosza , nie sprzedawaliśmy tak szybko każdego lepszego gracza...

Podobnie jak wielu tutaj widzę że tej Valencii którą kochaliśmy już nie ma. Zadbali o to azjaci usuwając Salvo i Rufete...

Teraz kupujemy pionków pokroju tragi-komicznego Zazy itp... W takich piłkarzy teraz celujemy?

Szkoda słów ale już mi jest obojętny ten klub :(

8. johny27.12.2016; 01:28
K... mać kibicuję Valencii od finału LM z Realem, 30 lat na karku ale takiego burdelu jak za Lima to nie pamiętam. Lepsza była Valencia biedna ale z ambitnymi piłkarzami. Byłem krytykantem Emerego za 3 miejsca, teraz z chęcią bym do tego wrócił. Moje marzenie - niech odejdzie Lim! Nawet stowarzyszenie VCF będzie lepsze niż ten skośnooki pies. Jesteśmy jak Inter - tabun piłkarzy odchodzi, tabun piłkarzy przychodzi, a nóż widelec jakiś wypali.