VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prandelli: „Jesteśmy gotowi wygrać z Sevillą”

Bartłomiej Płonka, 26.11.2016; 12:36

Przed spotkaniem na Pizjuán

Cesare Prandelli na przedmeczowej konferencji krótko odniósł się do spotkania z Sevillą. Zdaniem Włocha jego zespół dobrze przepracował tydzień i jest gotowy, by przeciwstawić się ekipie z Andaluzji.

„Przez cały tydzień pracowaliśmy bardzo dobrze i jesteśmy gotowi, aby wygrać” — odważnie rozpoczął szkoleniowiec. „Nie uciekamy od kłopotów i trudności, trzymamy się razem i jesteśmy drużyną. Wiemy, że Sevilla gra bardzo intensywną piłkę, ale chcemy się przeciwstawić” — dodał.

Bardzo dużo przed spotkaniem mówi się o zmianie ustawiania na 3-5-2, do czego krótko odniósł się sam trener. „System gry może zostać zmieniony. Pracowaliśmy nad tym w tygodniu, chcemy się poprawić. Mamy kilka opcji, zobaczymy, jak zagramy”.

Na koniec Włoch kontynuował temat z ostatniej konferencji po remisie z Granradą. „Mówiłem o kłopotach w naszych głowach, ale musimy sobie radzić. Dużo rozmawialiśmy i teraz oczekuję, że nastąpi dobra reakcja. Jeśli byliśmy na dnie, to teraz możemy iść już tylko do góry poprzez pracę, pokorę i miłość do barw, które reprezentujemy”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK26.11.2016; 13:27
Oby tylko nie skończyło się na samych słowach...

2. mucha002926.11.2016; 15:18
mucha0029Widzę, że mimo marnych wyników nastroje w drużynie są na tyle dobre, że i żartem zdarzy im się sypnąć. :D

Panie Cesare, otóż nie! 2:0 ew. 3:0 dla Sevilli :D