VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Prandelli: „Musimy zagrać intensywny mecz”

Bartłomiej Płonka, 20.11.2016; 11:38

Włoch przed Granadą

W spotkaniu z Granadą walencki zespół interesują tylko trzy punkty. Na przedmeczowej konferencji Cesare Prandelli stwierdził, że niedzielny mecz będzie dla jego drużyny niczym finał i aby go wygrać całe spotkaniu trzeba rozegrać na dużej intensywności.

„To mecz, który trzeba wygrać. Zespół odpowiednio pracował, czuje się dobrze i chce zdobyć trzy punkty. Traktujemy ten pojedynek, jak finał” — rozpoczął Prandelli. „W tym spotkaniu musimy zagrać lepiej niż ostatnio, poprawić się w wielu elementach. Trzeba być bardziej agresywnym i skoncentrowanym oraz atakować większą ilością graczy. Oni są zespołem, który jest dobrze zorganizowany i musimy zagrać intensywnie przez pełne 90 minut” — kontynuował.

Odnosząc się do poprzedniego pojedynku z Celtą trener stwierdził, że „wówczas drużyna stwarzała sobie sytuacje, ale teraz musi dochodzić do nich jeszcze częściej”. Na pytanie związane z rynkiem transferowym Włoch podobnie, jak w poprzednich wywiadach odparł, iż „obecnie zespół skupia się na tym, by wygrać najbliższy mecz”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK20.11.2016; 12:05
Najwyższy czas by w końcu zacząć regularnie wygrywać i piąć się w górę tabeli.