VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Skomplikowana sytuacja Ryana

Bartłomiej Płonka, 05.11.2016; 22:46

Australijczyk może odejść z Valencii

Od września niepodważalna jest pozycja Diego Alvesa w bramce Valencii, co dla Matt’a Ryana oznacza brak gry. Wobec takiej sytuacji losy Australijczyka wydają być się niepewne.

Latem nie pojawił się temat możliwości odejścia Ryana, ponieważ Valencia szukała klubu, który będzie w stanie wykupić Diego Alvesa. Brazylijczyk nie dostał więc szansy w dwóch pierwszych meczach sezonu, które odbywały się jeszcze podczas trwania okienka, a miejsce między słupkami zajmował właśnie Ryan.

Wszystko zmieniło się we wrześniu, gdy okazało się, że Alves jednak pozostanie na Mestalla. Diego z zawodnika niepowoływanego do kadry meczowej od razu stał się ponownie numerem jeden i swoją dobrą formą potwierdzał, że zasługuje na miejsce w składzie. Do tej pory brazylijski portero nie oddał miejsca między słupkami, co oznacza, że Ryan od końca sierpnia nie pojawił się na murawie. Dodajmy, że trzeci z bramkarzy, Jaume w tym sezonie na koncie nie ma rozegranej nawet minuty.

Sytuacja Ryana jest skomplikowana z perspektywy samego zawodnika. Agent piłkarza jest gotowy rozważyć opcje transferu i niewykluczone, że do przenosin byłego gracza Club Brugge może dość nawet zimą.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Dzidek05.11.2016; 22:51
DzidekZ błogosławieństwem.
2. Y4R005.11.2016; 23:05
Akurat w tym przypadku wolałbym aby Ryan został, a wypożyczyli Jaume. Ponieważ, drugi bramkarz również nie pogra przy takim magiku jak Alves. Na Rayanie mi jakoś nie zależy. Nie przekonuje mnie, nie ma tego czegoś co Alves. Znów Jaume to dla mnie symbol Valencii i pokazał nie raz, że może naśladować w przyszłości Alvesa jako kot nr 2.
Jaume musi grać aby za 2-3 lata zastąpić Wielkiego, aby wskoczyć na pewien poziom. Valencia zawsze miała genialnych bramkarzy i to właśnie Hiszpanów więc przed Jaume wielkie nadzieje.
No chyba, że wyciśniemy z Alvesa wszystkie słodkie soki (jestem za) i kupimy nowego bramkarza (jestem na nie) bez obycia Jaume.
W takim przypadku niech Jaume będzie nr2.

Obecnie sprzedanie Ryana może się nie zwrócić, lepiej wypożyczyć do Anglii i sprzedać bo stać go na pokazanie klasy oraz podbicie ceny.