sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ziganda: "Przeczuwałem remis"

Zibi, 09.12.2007; 18:07
Menedżer Osasuny wyznał po wczorajszej konfrontacji, iż przeczuwał remisowy rezultat meczu, z którego - jak sam mówi - jest połowicznie zadowolony.

"Przeczuwałem taki wynik, aczkolwiek muszę powiedzieć, że jestem z niego umiarkowanie zadowolony. Wiedziałem, że będziemy stroną przeważającą i stworzymy sobie wiele okazji do tego, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety, kolejny raz nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych sytuacji. Szkoda." - skomentował Hiszpan.

Ponadto, José Ángel Ziganda powiedział, że "Cieszę się z postawy moich zawodników w defensywie. Stanowili dziś monolit nie do przejścia, prawdziwy mur dla rywali. Zespół dąży powoli do swej najlepszej formy, dlatego wydaje mi się, że Osasuna wkrótce zacznie wygrywać. Musimy się tego tylko wyuczyć."

Kategoria: Wywiady | marca.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Gajos09.12.2007; 19:31
GajosPrzeczuławem remis fajny nagłówek xD
2. pedro110.12.2007; 13:40
1 pkt to zawsze coś, szczególnie gdy Valencia znajduje się w głębokim kryzysie. Drużyna jest w rozsypce i ten sezon jest stracony. Wolałbym żeby VCF nie zakwalifikowała się do UEFA, gdyż trzeba się skupić na lidze i na przebudowie drużyny. Ci na których powinniśmy najbardziej liczyć zawodzą. Zamiast ciągnąc VCF do przodu, są jej balastem. Ich czas się kończy. Jedni są znużeni, wypaleni, inni zagubieni, kolejni słabi, tylko nieliczni utrzymują klasę (Silva, Joaquin). Jak z tego wszystkiego ulepić dobry, zgrany, głodny sukcesów kolektyw? Trzeba radykalnych zmian. Główną przyczynę kryzysu upatruję w psychice zawodników, a tego łatwo się nie zmienia. Powrót do czasów świetności wydaje się więc odległy.
Przeczuwam jeszcze wiele rozczarowań.

P.S.
Widziałem wczoraj po raz kolejny w akcji Yakubu z Evertonu. Takiego napastnika trzeba nam było, a nie nieporadnego Zigica.