Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 07.05.2016; 14:35

Pięciu z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniach w innych zespołach pojawiło się na murawie w drugiej połowie kwietnia. Bramki dla swoich drużyn zdobywali Fede i Araújo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — brak występów Hiszpana w drugiej połowie kwietnia, pojawił się on dwa razy na ławce rezerwowych, w spotkaniach z Realem Madryt (2:3) i z Atlético Madryt (0:1).

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — w drugiej połowie ubiegłego miesiąca Hiszpan pojawił się jedynie raz na ławce rezerwowych, w meczu z Celtą (1:2). W pozostałych spotkaniach obrońca znalazł się poza meczową kadrą.

Lucas Orban (Levante) — Argentyńczyk rozegrał jedno spotkanie w drugiej połowie kwietnia, a był to mecz z Granadą, przegrany aż 1:5. Orban został ukarany w nim żółtą kartką.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — dwa występy Argentyńczyka w drugiej połowie ubiegłego miesiąca. Najpierw pojawił się on w 56. minucie meczu z Barceloną, lecz nie zdołał zapobiec wysokiej porażce swojego zespołu (0:8). W meczu z Eibar (1:1) Fede grał przez 89 minut i udało mu się wpisać na listę strzelców.

Bramka Fede (od 1:00):

Robert Ibáñez (Granada) — skrzydłowy zanotował jeden występ w drugiej połowie kwietnia, wchodząc na boisko w 71. minucie meczu z Celtą Vigo, przegranego 1:2. Robert krótko po wejściu na murawę został ukarany żółtą kartką. W pozostałych meczach Granady w drugiej części ubiegłego miesiąca Ibáñez przesiadywał na ławce rezerwowych.

Rodrigo De Paul (Racing) — Argentyńczyk rozegrał trzy spotkania ligowe — z Argentinos Juniors (2:2), Independiente (0:0), Huracanem (1:0). Za każdym razem De Paul rozpoczynał mecz w podstawowym składzie, lecz w drugiej połowie był zmieniany.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Recife) — Brazylijczyk czterokrotnie pojawiał się na boisku w drugiej połowie ubiegłego miesiąca. W meczu z Salguiero (1:0), rozgrywanego w ramach play-off Campeonato Pernambucano, Araújo wpisał się na listę strzelców.