sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ayestarán: „To bardzo ważny mecz”

Bartłomiej Płonka, 29.04.2016; 23:09

Trener przed spotkaniem derbowym

Szkoleniowiec Valencii, Pako Ayestarán wziął udział w przedmeczowej konferencji. 53-latek zapewniał, że jego drużyna poważnie podchodzi do starcia z Villarreal i zrobi wszystko, by zdobyć w nim kolejne 3 punkty.

„To są derby i jest to dla nas ważny mecz. Zmierzymy się z silnym rywalem, czeka nas trudne zadanie” — rozpoczął. „Lubię taką atmosferę na stadionie, jaka panowała na Mestalla ostatnio, podczas pojedynku z Sevillą. Ta rywalizacja też zasługuje na taką oprawę, liczymy na wsparcie fanów” — dodał zapowiadając spotkanie z Villarreal.

Następnie Pako komplementował zespół rywala. Żółta Łódź Podwodna znajduje się na czwartym miejscu w tabeli La Liga i jest blisko awansu do finału Ligi Europy. „Villarreal to świetny zespół. Mają określony styl, który cechuje dobre drużyny. Radzi sobie także w Europie. Będziemy chcieli im się przeciwstawić i dać z siebie wszystko”.

„Takie mecze to wydarzenia dla kibiców. Chcemy cieszyć ich naszą grą. Mam niezapomniane wrażenia z Anfield, tutaj atmosfera jest podobna. Pragniemy, by fani byli z nas dumni” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | Marka skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK30.04.2016; 12:59
Sezon stracony ale niech klub da przynajmniej trochę radości fanom swoją dobrą grą i oczywiście zwycięstwami ;)

2. wilku30.04.2016; 22:36
Zwycięstwo nad Villarreal byłoby wspaniałym prezentem Wielkanocnym dla kibiców Valencii, którzy są wyznawcami obrządków wschodnich!!! Amunt VCF!