sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Martínez w West Ham

Karol Kotlarz, 23.04.2016; 14:09

Przenosiny napastnika

Utalentowany gracz Mestallety, Toni Martínez zmienia klub. Hiszpan przenosi się do Anglii, gdzie będzie reprezentować barwy West Ham United.

Martínez dołączy oficjalnie do angielskiego zespołu od 1 lipca 2016 roku, jednak Valencia wyraziła zgodę, by Hiszpan już teraz mógł trenować z West Ham. Napastnik podpisał 3-letni kontrakt z nowym zespołem. Według nieoficjalnych informacji na konto Los Ches trafi kwota 2,4 mln £.

18-letni napastnik dotychczas reprezentował drużyny juniorskie Valencii, grał również w Mestallecie. W obecnym sezonie grał z drużyną „Nietoperzy” w rozgrywkach UEFA Youth League, gdzie zdobył jedną bramkę i zanotował trzy asysty. W ostatnich czterech sezonach zdołał strzelić blisko sto bramek. Hiszpan ma za sobą występy w młodzieżowych kadrach U17 i U19 Hiszpanii.

Po ogłoszeniu transferu młody napastnik powiedział: „Dla mnie jest to znakomita okazja by być tutaj i mam nadzieję, że będę jak najdłużej w tak wielkim klubie. Dołączyłem do West Ham, ponieważ ten klub robi wielkie postępy. Moja decyzja została podjęta z racji tego, że jest to świetna okazja dołączenia do interesującego klubu w Premier League”.

Kategoria: Transfery | whufc.com | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. KempesVCF24.04.2016; 11:47
KempesVCFTeż jestem rozczarowany, ale nie wszystko jest czarno-białe. Jeśli spojrzeć na to z drugiej strony, to władze zrobiły mądrze - nie blokują chłopakowi rozwoju.
2. Gran Hermano24.04.2016; 12:30
Gran Hermano@idol: Rozumiemy zdenerwowanie wywołane odejściem zawodnika, jednak apelujemy o cenzuralne wypowiedzi. Twoje niecenzuralne słownictwo skutkuje banem nr 2 - 14 dni.