sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Nie żywię urazy za krytykę”

Redakcja, 03.04.2016; 18:51

Sprostowanie wypowiedzi Portugalczyka

Jak co roku postanowiliśmy zamieścić na stronie primaaprilisowy żart. Tym razem padło na wypowiedź byłego trenera Valencii, Nuno.

Część wypowiedzi Portugalczyka nie jest zgodna z prawdą. Jedynie pierwszy i ostatni akapit pochodzą z oryginalnego wywiadu z Nuno. Pozostała cześć newsa powstała dzięki Wam, szanowni użytkownicy i Waszym komentarzom. Dzięki nim mieliśmy sporo materiału do spreparowania tego artykułu, ostatecznie jednak wybraliśmy komentarze następujących użytkowników: lisovski, pedro09, davidvilla, BulaKG, Vicente73, Joxer, pajacyk, 19Piter97, krzysiek5665, Doctor8, ThomsonVCF, Ruben123. Dziękujemy za pomoc!

Chcielibyśmy również pogratulować użytkownikom, którzy słusznie zauważyli, że jest to news przygotowany na 1. kwietnia, a część wypowiedzi była — cytując użytkownika idlera — „na poziomie komentarza jakiegoś frustrata po przegranym meczu...”

Oryginalna wypowiedź Nuno przedstawia się następująco:

„Nie żywię urazy za krytykę ze strony fanów. Przeżyliśmy fantastyczny rok, byliśmy niepokonani u siebie, pokonaliśmy wielkie zespoły, takie jak Real, Atlético i Sevilla. To co zapamiętałem z Mestalla to bezwarunkowe wsparcie naszej drużyny ze strony kibiców. Byłem w Valencii trenerem przez 500 dni i osiągnąłem cel, jakim było wprowadzenie zespołu do Ligi Mistrzów. Uważam, że to był naprawdę dobry rok. Zamierzam utrzymywać dalszy związek z klubem, ponieważ po prostu go lubię. To był ważny etap mojej kariery i życzę klubowi wszystkiego najlepszego” — przyznał były szkoleniowiec Valencii.

Na koniec Nuno odniósł się do swojej przyszłości oraz formy, w jaki miałaby wyglądać: „Obecnie wszystko jest możliwe. Miałem kilka ofert, jednakże zdecydowałem, że chcę pracować z zespołem od początku sezonu, mieć możliwość inicjacji projektu, stworzenia czegoś według mojego pomysłu. Wciąż nie mogę powiedzieć w jakim kraju będę pracował. Nie ma gwarancji, nic nie jest zamknięte, ale tak — wszystko zmierza w dobrym kierunku” — zakończył Portugalczyk.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte | Público skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. 19Piter9703.04.2016; 19:02
19Piter97Cóż za zaszczyt znalezc się w tak zacnym gronie chłopaki XD..
2. idler04.04.2016; 14:43
idlerPozdrowienia dla wszystkich frustratów!
3. pedro904.04.2016; 15:08
Niuniek to swój chłop - przy kielichu pewnie jest bardzo sympatycznym gościem. Pamiętam jak w 1 sezonie jego relacje z piłkarzami były doskonałe. Niestety prawda głoszona przez Leszka znalazła tutaj potwierdzenie: prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy...
4. Vicente7304.04.2016; 16:40
Vicente73He he he... Już miałem napisać, że Nuno to swój człowiek, który zadziwiająco podobnie do mnie i do wielu z nas myśli na wiele tematów związanych z klubem, a tu... widzę sprostowanie i to, że wykorzystano moje "złote myśli"...
Dobre... :)
5. anonim04.04.2016; 20:40
powinni dać mu szanse przynajmniej do lutego bo jednak pierwszy jego sezon pokazał,że jest dobrym trenerem,w tym sezonie nie radził sobie dobrze,ale było kilka przebłysków(z Celtą na wyjezdzie 5:1),które pozwalały wierzyć,że drużyna odzyska formę z tamtego sezonu,poza tym kontuzje i kilku zawodników psujących atmosfere też miały wpływ na słabą dyspozycje.
sądzę,że gdyby pozostał to drużyna nie musiałaby się martwić teraz o ligowy byt,a może gralibyśmy jeszcze w europejskich pucharach,a transfery styczniowe z klubu(Negredo) i do klubu pewnie przyniosłyby jakąs korzyśc i wpłynęły na lepszą jakość drużyny

to tylko gdybanie,ale myślę,że mogłoby być tylko lepiej gdyby Nuno dostał więcej czasu

ciekaw jestem,czy Nuno miał jakiś wpływ na letnie transfery
czy Nuno był tylko kozłem ofiarnym ,a prawdziwym winowajcą słabej dyspozycji był ktoś inny?
pozdrawiam