Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 19.03.2016; 20:11

Pięciu z siedmiu piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych zespołów pojawiło się na boisku w pierwszej połowie marca. W nowym klubie udany debiut zaliczył Vinícius Araújo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Bramkarze

Yoel Rodriguez (Rayo Vallecano) — Hiszpan wystąpił w dwóch z trzech spotkań Rayo w pierwszej połowie marca. W pierwszym z nich został dwukrotnie pokonany przez piłkarzy Espanyolu. Dobre interwencje Hiszpana spowodowały, że rozmiary przegranej były niewielkie — jego zespół odniósł porażkę 1:2. W kolejnej kolejce Yoel skapitulował raz, a drużyna Rayo wywalczyła remis z Eibar (1:1).

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — po raz kolejny obrońca nie znalazł się w kadrze meczowej Granady. Lucas Orban (Levante) — jeden mecz na koncie Argentyńczyka w pierwszej połowie marca. Na początku miesiąca Orban rozegrał 90 minut w przegranym 1:3 meczu z Realem Madryt. Obrońca spowodował w tym meczu rzut karny, którego na gola zamienił Cristiano Ronaldo.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — Argentyńczyk rozegrał trzy spotkania w pierwszej połowie tego miesiąca. Fede pojawił się w drugiej połowie spotkania z Athletikiem, przegranego 1:4. Kolejny mecz skrzydłowego to spotkanie z Malagą, w którym wpisał się na listę strzelców i zanotował asystę, a mecz zakończył się remisem 3:3. Co ciekawe, bramka Cartabii to gol nr 2000. w historii Deportivo. W trzecim spotkaniu Fede zanotował 74. minuty gry przeciwko Atlético.

Zobacz bramkę Fede (od 0:47):

Robert Ibáñez (Granada) — po raz kolejny skrzydłowy nie znalazł się w kadrze meczowej Granady.

Rodrigo De Paul (Racing) — skrzydłowy trzykrotnie pojawiał się na boisku, z czego dwukrotnie wchodząc z ławki rezerwowych na końcowe minuty spotkań. W meczu z Union Santa Fe De Paul wyróżnił się asystując przy golu Martineza.

Zobacz asystę De Paula (od 4:22):

Napastnicy

Vinícius Araújo (Recife) — udany początek Brazylijczyka z nową drużyną — w spotkaniu z Central SC w ramach Camponeato Pernambucano Araújo wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 4:0.

Zobacz bramkę Araújo (od 2:25):

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (1)