sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oceny za mecz z Málagą

Redakcja, 03.03.2016; 19:39

oceny po meczu

Ważna wygrana

Kolejna ligowa wygrana na wyjeździe. Podopieczni Gary'ego Neville’a wywieźli cenne trzy punkty z La Rosaleda, choć siedemnasty raz z rzędu nie udało się zachować czystego konta.

Oceny redakcji w skali od 1 do 10:

Diego Alves (5,5): Przy straconej bramce zdecydowanie należy mieć pretensje do obrońców. Poza tym przyzwoity występ choć gospodarze nie zatrudniali go zbyt często.

Barragán (4,5): Niewidoczny przez większą część spotkania. Brakowało go zwłaszcza w akcjach na połowie rywala.

Mustafi (6,5): Wreszcie dobry występ Mustiafiego chociaż można mu zarzucić, że do spółki z Santosem nie zapobiegli strzałowi Copa. Poza tym grał pewnie i liderował formacji defensywnej.

Santos (5): Kolejny mecz, w którym nie potrafi przekonać do swoich umiejętności. Przeplata dobre interwencje z nerwowymi zagraniami, zwłaszcza podczas rozgrywania piłki. Lepsza druga połowa.

Gaya (6): Przyzwoity występ lewego obrońcy. Nie pozwolił gospodarzom na zbyt wiele w swojej strefie boiska. Szkoda tylko tych bardzo niecelnych wrzutek.

Javi Fuego (6,5): Pokazał doświadczenie i mądrość. Nie tracił piłek, dobrze się ustawiał, przerywał akcje przeciwników. Dał dużo spokoju w środku pola.

Parejo (5): Zmazał nieco plamę z meczu z Athletikiem. Przyzwoita gra chociaż zbyt często pozostawał niewidoczny.

Andre (6,5): Zaliczył kluczową asystę przy zwycięskim golu Czeryszewa. Poza tym dobry mecz, choć fragmentami był poza grą.

Czeryszew (7): Był aktywny przez całe spotkanie. Miał swój mały udział przy samobójczej bramce Kameniego i strzelił decydującą bramkę.

Feghouli (4,5): Bardzo przeciętny występ w wykonaniu skrzydłowego. Zdjęty tuż po sytuacji, która mogła się zakończyć wyrzuceniem go z boiska.

Paco Alcácer (6,5): To po jego dośrodkowaniu Kameni wpakował piłkę do własnej bramki. Wyłożył też świetną piłkę Czeryszewowi, ale temu zabrakło dosłownie centymetrów, aby strzelić w bardzo dogodnej sytuacji.

Piatti (5): Wszedł w końcówce i nie pokazał zbyt wiele. Tradycyjnie aktywny.

Rodrigo (5): Tuż po wejściu na boisko brał udział w dwóch kontratakach, które mogły się zakończyć bramkami. Brakowało umiejętności podjęcia dobrej decyzji w kluczowych momentach.

Vezo (-): Grał zbyt krótko. Jego interwencja w doliczonym czasie gry uratowała zespół przed stratą bramki.

Neville (6): Najwyraźniej potrafił zmotywować drużynę w przerwie, bo tej udało się to, co nie udało się w niedzielę, czyli wygrać mecz pomimo objęcia prowadzenia przez rywala.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. KempesVCF03.03.2016; 19:46
KempesVCFZdecydowanie podobał się Paco, wreszcie był to mecz z którego można być w jego wykonaniu zadowolonym. Szkoda, że bez bramki, ale wszystkiego mieć nie można.
2. pajacyk04.03.2016; 08:35
pajacykNie myśleliście o tym, żeby zbierać te oceny ze wszystkich meczów i na ich podstawie wybierać, nie wiem, np. piłkarza miesiąca/sezonu lub chociaż prowadzić na bieżąco ranking na najlepszego piłkarza...?
3. krzysiek566504.03.2016; 11:26
krzysiek5665Cheryshev jest dobry, duże opanowanie przy wykończeniu akcji na 1-2. Powinni postarać sie go wykupić o ile jest taka opcja
4. kOst04.03.2016; 13:10
kOstZobaczymy, skoro w realu szykują rewolucję to podejrzewam, że praktycznie anonimowy rusek się nie załapie, jak dla mnie w tym sezonie powinniśmy dać dużo szans Santiemu, wspólnie z Czeryszewem mogą stanowić siłę napędową drużyny za rok. A Feg niech spada na drzewo, drugi Banega.
5. Ruben04.03.2016; 15:02
RubenPajacyk, to jest bardzo dobry pomysł. Myślimy cały czas nad udoskonaleniem tej sekcji i zapewne od nowego sezonu będziemy chcieli to robić w bardziej zaawansowany i ciekawy sposób, łącznie ze średnimi ocenami piłkarzy właśnie.