sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oceny za mecz z Las Palmas

Redakcja, 29.01.2016; 19:24

„Enzo

Awans do półfinału po niezłym meczu

Podopieczni Neville’a zagrali lepiej niż na własnym boisku i przede wszystkim osiągnęli cel w postaci awansu do półfinału rozgrywek Pucharu Króla. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli Enzo i Ryan.

Oceny redakcji w skali od 1 do 10:


Ryan (7,5): Solidny. Kolejny dobry mecz australijskiego bramkarza. Zaliczył kilka bardzo pewnych interwencji i jedną efektowną paradę.

Barragán (5,5): Poprawny. Nie wyróżnił się niczym szczególnym… poza charakterystyczną maską.

Mustafi (6): Niezły. Całkiem dobry mecz w wykonaniu Niemca. Nie popełnił żadnych znaczących błędów, motywował kolegów.

Abdennour (6,5): Konsekwentny. Forma defensora zdaje się rosnąć z meczu na mecz. Ten był kolejnym, w którym zaprezentował spokój i zdecydowanie.

Jose Gayà (7): Wyróżniający się. Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu lewego obrońcy. Często bywał na połowie rywala, dobrze radził sobie z zadaniami w destrukcji.

Enzo Pérez (8): Maestro. Przeciwnik co prawda wymagający nie był, ale zwłaszcza w pierwszej połowie Argentyńczyk pokazał co to znaczy być defensywnym pomocnikiem z prawdziwego zdarzenia. Dużo biegał, często odbierał piłkę rywalom, a jeśli trzeba było, pomagał także w rozegraniu. Jego ocena byłaby jeszcze wyższa gdyby nie osłabł w drugiej połowie i nie zaliczył dwóch strat tuż przed zejściem z boiska.

Andre Gomes (6,5): Asystent. Pokazał się z lepszej strony niż w ostatnich meczach i przede wszystkim zaliczył asystę przy trafieniu Rodrigo. Nadal jednak liczymy na szybki wzrost formy Portugalczyka.

Parejo (6,5): Przyzwoity. Dani gra znacznie lepiej odkąd nie jest ustawiany na pozycji defensywnego pomocnika. Nie był to może szczególnie udany występ, ale zaliczamy na plus.

Rodrigo Moreno (6,5): Strzelec. Niemożliwe stało się możliwe. Rodrigo w końcu strzelił bramkę. Szkoda, że poza tym nie wyróżnił się niczym specjalnym.

Piatti (6): Pracuś. Biegał dużo, jak zwykle i w końcu pokazał kilka udanych zagrań. Wciąż dużo brakuje mu do topowej formy, ale to była najlepsza wersja Piattiego od kilku spotkań.

Negredo (6): W porządku. Miał świetną okazję do strzelenia bramki, ale trafił w boczną siatkę. Mógł też pokusić się o lobowanie bramkarza w dogodniej sytuacji (nieporadnie podawał do Piattiego). Zrobił jednak trochę „czarnej roboty” więc ogólna ocena jest pozytywna.

Feghouli (5): Obiecujący. Wrócił po kontuzji i zagrał w końcówce spotkania. Widać brak rytmu meczowego, ale kilka zagrań i przede wszystkim duży zapał do gry pozwalają nam być spokojnymi o Fega.

Danilo (4): Nieprzekonujący. Grał krótko i znów niewiele dał drużynie. Nie przekonuje nas od dłuższego czasu.

Neville (6): Był to jeden z lepszych meczów pod wodzą Neville’a. Trzeba przyznać, że Las Palmas nie należy do wymagających przeciwników, ale cel został osiągnięty i Anglikowi należy się dobra ocena za ten mecz.

Kategoria: Mecze | własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro930.01.2016; 15:48
7.5 dla Ryana to trochę za dużo. Zrobił co trzeba, a jego ocenę obniżają niepewna interwencja na początku meczu i niecelne wznowienia gry.
Gaya dobry, jednak zawalił krycie w II połowie i Las Palmas miało świetną okazję na wyrównanie.