sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Remis nas nie zadowala, ale walczyliśmy”

Bartłomiej Płonka, 25.01.2016; 18:48

Pomeczowe wypowiedzi

Wprawdzie remis na El Riazor nie jest rezultatem satysfakcjonującym Gary'ego Neville'a, jednak Anglik był zadowolony z walecznej postawy zespołu. Na pomeczowej konferencji trener zapewnił także, że lepsze wyniki przyjdą już niebawem.

„Remis nie jest powodem do świętowania, ale piłkarze walczyli, mieli dużo chęci i wykazali mnóstwo zaangażowania. Nasza gra może nie była taka, jak chcemy; zdarzały się złe zagrania, niewłaściwe decyzje, ale nie poddaliśmy się i w końcówce odwróciliśmy losy spotkania. To nigdy nie jest łatwe w piłce nożnej, dlatego jestem dumny z walczącej drużyny” — komentował trener.

Następnie Anglik dodał, iż gdyby jego drużynie nie udało się zremisować byłby zawiedziony. „Nie jestem w pełni usatysfakcjonowany wynikiem, ponieważ będąc trenerem Valencii remis nigdy cię nie zadowoli. Jednocześnie chciałbym dodać, że byłbym jeszcze bardziej rozczarowany, jeśli wyjeżdżalibyśmy stąd bez niczego. Walka do końca została nam wynagrodzona punktem”.

„Wiem, że wszyscy oczekują od nas zwycięstw i ja chcę sprawić, byśmy wrócili do wygranych. Musimy być cierpliwi, a lepsze wyniki na pewno przyjdą. Teraz przed nami mecz z Las Palmas, na którym się skupiamy” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Old Wardrober25.01.2016; 18:59
Jak to nas nie zadowala??? Nie za ambitny ten nasz treneiro?
2. lisovski26.01.2016; 11:09
lisovskiDla zachowania pozorów ratowania sezonu powinni postarać sie wykręcić jakiś sensowny transfer. Wygląda na to że nawet nie próbują.
3. magister26.01.2016; 12:59
Vicente jest przecież w sekretariacie technicznym! Ale pamiętając jego karierę boiskową, to pewnie jedną trzecią czasu będzie siedział na chorobowym ;) .