sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener Schalke 04, Mirko Slomka powiedział po wczorajszym spotkaniu, iż jest zadowolony z uzyskanego wyniku, ale niesmak pozostawiają w jego opinii niewykorzystane sytuacje przyjezdnych.

"Jestem zadowolony z uzyskanego wyniku, lecz żałuję zmarnowanych okazji bramkowych. Mogliśmy odnieść zwycięstwo, a tak musimy zadowolić się jedynie remisem" - skomentował Niemiec.

Ponadto dodał, że "Valencia grała w osłabieniu przez sześćdziesiąt minut, dlatego twierdzę, iż powinniśmy wygrać ten mecz. Niestety zawiódł u nas instynkt strzelecki i w efekcie do domu wracamy zaledwie z jednym punktem. Oprócz niezłej gry nie wyciągamy z tego spotkania właściwie żadnych korzyści."

Kategoria: Wywiady | marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. wk29.11.2007; 18:26
wkWydaje mi się że Slomka nie jest niemcem a czechem lub słowakiem.
2. Inus29.11.2007; 19:35
Inus"Mirko Slomka (ur. 12 września 1967 w Hildesheim) były piłkarz niemiecki grający na pozycji pomocnika, a obecnie trener. Podczas kariery piłkarskiej mierzył 187 cm wzrostu, ważył 81 kg."
3. pedro130.11.2007; 16:04
Żadnych korzyści? Przecież dzięki remisowi zmniejszyli stratę do Rosenborga do 2 pkt.(jeśli dobrze pamiętam) i jeśli z nimi wygrają awansują do dalszej fazy LM.

Szanse na grę VCF nawet w pucharze UEFA są iluzoryczne.
W takiej sytuacji czy jest sens trzymać tylu klasowych (przynajmniej teoretycznie) piłkarzy?
Chelsea oferuje za Miguela 14 mln.