sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Udany debiut Villalby

Mateusz Styś, 17.12.2015; 23:06

Fran Villalba

Noty za mecz z Barakaldo

Negredo, Ryan i Andre – ci trzej piłkarze zdecydowanie zagrali dobre zawody w meczu z Barakaldo, który przypieczętował awans Nietoperzy do kolejnej rundy Pucharu Króla. Jednak to Fran Villalba otrzymał najwyższą notę od dziennikarzy Plaza Deportiva.

Ryan (7): Dobry. Australijski bramkarz nie tylko zaliczył fenomenalną interwencję w pierwszej połowie, ale przez całe spotkanie grał bardzo pewnie.

Barragán (5): Dyskretny. Prawy obrońca nie miał specjalnych problemów w grze na własnej połowie, jednak jego udział w akcjach ofensywnych drużyny był niewielki.

Vezo (6): Solidny. Portgualski defensor zagrał na dobrym poziomie.

Santos (6,5): Pewny. Skutecznie przerywał akcje przeciwnika. Z meczu na mecz jego gra wygląda coraz lepiej.

Orban (6): Argentyńczyk dobrze radził sobie na swojej stronie. Próbował włączać się do ataku nawet gdy mecz był już rozstrzygnięty.

Zahibo (6): Poprawny. Młodzian pokazał, że ma dobre warunki fizyczne I umiejętności, żeby móc grać w takich meczach. Musi jednak mieć większą kontrolę w swojej strefie boiska.

Parejo (6): Kapitan zapewnił płynność gry w środku pola.

Gomes (7): Asystent. Portugalczyk zaliczył dobre zawody okraszone asystą przy golu Negredo na 2:0.

Piatti (6): Pracuś. Starał się i dużo biegał. Jego strzał, obroniony przez bramkarza, ostatecznie na gola zamienił Mina.

Santi Mina (6,5): Strzelec. Szybko strzelona przez niego bramka praktycznie przesądziła o awansie i pozwoliła Valencii na spokojne rozgrywanie tego meczu.

Negredo (7): Zdobył bramkę, miał okazję strzelić drugą. Popisał się również kilkoma ciekawymi zagraniami. Dobry mecz Tiburona.

Villalba (7,5): Debiutant. Wychowanek zaliczył udany debiut w pierwszej drużynie. W jego grze można było zauważyć przebłyski świetnego wyszkolenia technicznego.

Diallo (6): Zdecydowany. Obrońca nie pozwolił na wiele przeciwnikowi na swojej stronie boiska.

De Paul (5): Nerwowy. Poczynania Argentyńczyka po wejściu na boisku były zdecydowanie zbyt nerwowe; widać było jego bezsilność.

Neville (6): Praktyczny. Trener dał odpocząć kilku zawodnikom, jednocześnie dając szansę tym „pod formą” oraz młodym wilkom.

Kategoria: Ogólne | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. siarka00718.12.2015; 01:58
siarka0075 Barragana przy 6 Vezo to parodia. Ruben gubił się w najprostszych elementach piłki nożnej - gdy nie było trzeba wykopywał piłkę w aut lub byle w przód, kiedy trzeba było wyjaśnić sytuację grał piłki po ziemi przed siebie, zawalał krycie, był wręcz ospały i najbardziej zapamiętam w jego wykonaniu sytuację, gdzie zaczął biec do rywala będącego na skrzydle, zatrzymał się i gdy zobaczył, że Barragan bierze rywala na siebie zorientował się, że gdyby zwyczajnie pobiegł za piłką byłby jakieś 10 metrów przed skrzydłowym. Barragan był najpewniejszym punktem bloku defensywnego obok Santosa, co prawda w ofensywie wiele nie zrobił, ale w obronie właściwie bezbłędnie kasował akcje - a przecież to jest podstawowym zadaniem defensora, tymczasem Vezo dokładał nam kłopotów i kilka akcji Barakaldo z tego wyniknęło. Najgorsi Vezo i De Paul, muszą złapać trochę pewności siebie i minut na murawie.
2. 19Piter9718.12.2015; 08:01
19Piter97Oby tak dalej Villalba .. :)
Żeby teraz to przełożyć na ligowy mecz z Getafe to bedzie dobrze.
3. LimaK18.12.2015; 16:09
Villalba - kolejna "perełka" Valencii ;)

Oby tak dalej! :)